Снігопад: 98 одиниць дорожньої техніки задіяно на дорогах державного значення

🚜 98 одиниць дорожньої техніки та 👷 142 робітника задіяно для боротьби з негодою на дорогах державного значення. Про це “Золочів.нет” повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

🔸 Як і попереджали синоптики, на території Львівської області розпочалися опади снігу, місцями мокрого снігу з налипанням.
З ночі дорожники працюють у посиленому режимі для очищення дорожнього покриття від снігового покриву та ліквідації зимової слизькості. Для цього задіяно близько сотні дорожньої техніки та 142 робітника. Використано 115 т протиожеледних матеріалів.

👉 Станом на ранок 13 січня проїзд транспорту дорогами державного значення області забезпечений. Дорожники Львівщини продовжують працювати на автомобільних шляхах для забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту.

🔸 Служба автомобільних доріг у Львівській області звертається до водіїв з проханням дотримуватися вимог Правил дорожнього руху та надавати перевагу дорожній техніці.

Next Post

Гранітні пам'ятники

Гранітні пам’ятники від виробника за помірними цінами… Будь яка інформація за телефоном 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 Тел.: +38097 80 64 751 +(Viber). Поділіться цим у соцмережах:
Гранітні пам'ятники