Смерть жителя Золочівщини на операційному столі: чому так сталося?

Садовий Андрій Володимирович – житель села Словіта, Золочівського району, 1982 р.н., служив у 24 механізованій бригаді, пройшов у 2015-2016 роках війну на сході, проте смерть його чекала на операційному столі.

Пацієнт Андрій Садовий поступив до Глинянської лікарні. Тут йому діагностували та прооперували гострий апендицит. Із міста Глиняни Андрія доправили до Львівської обласної клінічної лікарні, де згодом він помер.

Сестра Андрія, Наталія Садова, намагається дізнатися чому помер її брат та чому лікарі не змогли його врятувати.

Аби зрозуміти, що стало причиною смерті ми спілкувалися із завідувачем хірургічного відділення Глинянської лікарні  – Сарахманом Ігорем Васильовичем, а також із заступником головного лікаря з хірургічної допомоги Львівської обласної клінічної лікарні – Зубачиком Романом Михайловичем.

Детальніше про все дивіться у сюжеті.

Залишити відповідь

Next Post

Миколай у магазині "Комора"

Акція з нагоди Дня святого Миколая у магазині Комора: купуйте товар у магазині “Комора” на суму не менше 1000 грн. та 19 грудня Ви маєте можливість отримати подарунки: інверторний зварювальний апарат, електрошуруповерт, тепловентилятор. Адреса магазину “Комора”: м. Золочів, вул. Базарна, 5; тел.: 097 23 919 24 – Ігор; 097 51 […]
Золочів.нет