Смерть на Євромайдані: У лікарні померла дівчина, яку вночі побив “Беркут”, — джерело

vshanuvannjaІз сцени на Михайліській площі оголосили, що у лікарні померла дівчина, яку вчора під час розгону Євромайдану побив “Беркут”.

Наразі інформація остаточно не підтверджена. Окрім того, кількох людей досі не можуть знайти.

Як відомо, сьогодні вранці “Ягуар” оточив Майдан, “беркутівці” розпочали розгін після 4 ранку, коли тут було кілька сотень людей. “Беркут” бив людей кийками, повалював на землю, заламував руки, люди втікали і ховалися у подвір’ях будинків. Є багато поранених. Деяких активістів повезли до райвідділку. Повідомляє Телеканал новин “24”

Медики не підтверджують смерть побитої під час розгону Євромайдану дівчини. 

Медики не мають інформації про смерть дівчини, побитої вночі під час силового розгону Євромайдану в центрі Києва.

Про це Радіо Свобода повідомив головний лікар Київської міської станції швидкої допомоги Анатолій Вершигора.

«Такої інформації у нас немає», – сказав він і додав, що спростування з цього приводу невдовзі має з’явитися на сайті Київської міськдержадміністрації.

Раніше в соціальних мережах з’явилися повідомлення про смерть дівчини, побитої «Беркутом». Про це повідомляє Радіо Свобода.


Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві автомобілісти влаштували акцію протесту (відео)

30 листопада молодь Золочева організувала акцію протесту на автомобілях.  Ця акція була покликана висловити своє незадоволення жорстоким розгоном мирного мітингу в Києві. Учасники авто-мітингу розповіли, що вони вкрай стурбовані ситуацією, що склалася в країні, і готові дальше брати участь у акціях протесту. Слід відмітити, що схожий авто-мітинг був 29 листопада, […]