СЛІД У СЕРЦІ

kuzma (3)Його «Птахи», «Озимі люди», «Старі фотографії», «Місця щасливих людей», «Радіо Любов», «Добряк» та десятки інших композицій житимуть вічно в серцях мільйонів українців.
Один з найвідоміших музикантів України – Андрій Кузьменко, більше відомий як Кузьма Скрябін, уже сороковий день поза дійсністю. Кажуть, що співає Небесній Сотні. Залишитися поза цією подією ми не могли, скоріше не мали права.
Учнівське самоврядування « Школи радості» Золочівського НВК під керівництвом педагога – організатора Гошко Надії Ігорівни організували й провели для учнів 5-9 класів захід – реквієм «Слід у серці».
Ми співали Його пісні під супровід гітари разом із учнями 9 класу Чухою Катериною і Петровець Василиною та разом із Кузьмою у залишених, таких відомих, кліпах. Ведучі Курченко Вікторія /учениця 6 класу/ та Нижник Тетяна / учениця 9 класу/ розповіли цікаві факти із біографії Андрія. Максим Бучацький / учень 9 класу/ надзвичайно зворушливо прочитав поезію Лесі Сидорович «На вічну пам’ять Андрію Кузьменку».


Він був патріотом. Без вишиванки, оселедця чи патріотичних промов. Він був українцем у своїх діях, словах, вчинках. Він був і залишиться ним назавжди. Знаю, що ми повинні змінюватись на краще, як хотів цього Скрябін. Але шкода, що Кузьма не побачить нашої перемоги…
Дякуємо, що Україна мала такого сина…
Пам’ятаємо талановитого музиканта, ім’я якого назавжди залишило слід у серці.

Гошко Н.І., педагог – організатор


Залишити відповідь

Next Post

Платники Золочівського та Перемишлянського районів сплатили понад 24 млн. грн. єдиного внеску

За січень – лютий 2015 року суб`єкти господарювання , які перебувають на обліку в Золочівській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили 24375,1 тис.грн. єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, з них на Перемишлянщині – 9512,7 тис.грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 7%, […]