Skype запрацює через браузер

Корпорація Microsoft випустить версію Skype, яка буде працювати в браузері, не вимагаючи від користувача установки плагінів і іншого додаткового програмного забезпечення.

Microsoft розмістила на своєму сайті оголошення про три вакансії. У них компанія запрошує розробників до групи “Skype для браузерів”. Завданням майбутніх співробітників буде “допомогти Microsoft реалізувати Skype в Мережі”. Два з трьох оголошень вимагають від претендентів “досвіду створення користувацьких інтерфейсів на HTML5. Вакансії були розміщені на сайті в період з 22 березня по 14 квітня. Двоє співробітників будуть працювати в лондонському офісі, а третій – в Празі.
Джерело: ТСН.

Залишити відповідь

Next Post

V Міжнародний фестиваль ретро-автомобілів пройде у Львові

«ЛЕОПОЛІС ГРАН ПРІ» – Міжнародний фестиваль ретро-автомобілів цього року відбудеться в межах святкування Дня Львова 4-7 травня. Українсько-польський проект спрямований на відновлення та циклічне проведення автоперегонів на історичній трасі «Львівський трикутник» (вулиці Вітовського-Стрийська-Гвардійська). Подібні автоперегони, які організовує Львівський авто-фан-клуб «ЗАЗ Козак», відбудуться у Львові вп’яте. Співорганізатор фестивалю Люблінський автомобільний клуб […]