Скульптури Пінзеля виставили у Львівській галереї мистецтв

pinzel28 березня у Львівській національній галереї мистецтв на вул. Стефаника, 3 відкрили виставку «Майстер Пінзель – легенда і реальність». Скульптури всесвітньовідомого майстра можна переглянути вперше після повернення з Лувру. Експонуватимуть тут їх аж до завершення ремонтно-відновлювальних робіт у Музеї Пінзеля, що на пл. Митній, 1.

На виставці представлено 16 скульптур, 15 з них привезені з експозиції у Парижі. «І ще одна скульптура, яка туди (до Лувру, – ред.) не потрапила. Ми її теж виставляємо», – розповіла директор Львівської національної галереї мистецтв Лариса Возницька.

Вона зазначила, що скульптури добре доїхали у Францію та повернулись до Львова: «Все ціле. Все було продумано, складнощів при перевезенні не було. Ми раді, що твори вже в Україні, в галереї. Але хотілося б, щоб вони були у своєму рідному музеї – в Музеї Пінзеля, який, фактично, створив Борис Возницький (колишній директор Львівської галереї мистецтв, – ред.). Надіємося, що буде відремонтовано музей… Гроші на ремонт поки не виділили, але цього року сподіваємось на ремонт. Наша влада робить все, щоб знайти ці кошти».

Лариса Возницька зауважила, що передусім в Музеї Пінзеля треба відремонтувати дах та фасад, провести внутрішні роботи. На запитання, чи йде мова про відновлення фресок Строїнського, Возницька сказала: «Фрески Строїнського теж потрібні, але якщо буде дах в порядку, то потім справа дійде і до фресок».

Нагадаємо, з осені 2012 до березня цього року скульптури Пінзеля виставляли в Луврі (Париж, Франція).

Джерело: ZAXID.NET

Залишити відповідь

Next Post

20 квітня на Золочівщині оголошено Днем довкілля

Голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий підписав розпорядження від 18 березня 2013 року № 81 “Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля”. Відповідно до цього розпорядження, з 18 березня по 30 квітня цього року проводитиметься місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а 20 квітня оголошено Днем довкілля. З метою […]