Скористайтесь правом на податкову знижку

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що подати декларацію про майновий стан і доходи за 2019 рік на отримання податкової знижки можна до 31 грудня поточного року.
Відповідно до п. 14.1.170 ПКУ податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати.
Перелік витрат, за якими платник має право на застосування податкової знижки визначено у п.166.3 ст.166 ПКУ.

Законом України від 16.01.2020 №466-ІХ внесено зміни до Податкового кодексу в частині документального підтвердження витрат, що включаються до податкової знижки (п.166.2 ст.166 ПКУ).
Фізична особа, яка звертається за податковою знижкою до податкового органу окрім податкової декларації про майновий стан і доходу має подати до податкового органу копії документів, які підтверджують витрати, що включають до податкової знижки (платіжні та розрахункові документи, зокрема, квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, що ідентифікують продавця товарів і особу, яка зверталася за податковою знижкою), а також копії договорів за їх наявності, в яких обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів і строк оплати за такі товари. При цьому, оригінали вищевказаних документів підлягають зберіганню платником податку. З 23.05.2020 відповідні витрати платник може підтвердити електронним розрахунковим документом. При цьому, в податковій декларації він зазначатиме лише реквізити електронного розрахункового документа.
Також звертаємо увагу, що подати декларацію можна через приватну частину Електронного кабінету платника.
Переглянути тематичний відеоурок про те, як правильно заповнити і подати річну податкову декларацію через Електронний кабінет, можна за посиланням: https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/5977.html.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

На Львівщині водій на смерть збив велосипедиста та втік з місця події

‼️Увага, розшук‼️На Львівщині водій на смерть збив велосипедиста та втік з місця події. Про це інформує Поліція Львівської області. Правоохоронці просять зголоситися очевидців дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 18 листопада близько 18.00 в селі Великі Глібовичі Перемишлянського району. “Як попередньо встановили правоохоронці, невідомий водій, керуючи невстановленим автомобілем, скоїв наїзд на 45-річного […]
ДТП