Шукають батьків-вихователів для створення дитячого будинку сімейного типу у Золочеві

Як “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА, цього року у м. Золочеві заплановано відкриття дитячого будинку сімейного типу у якому проживатимуть діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

“Затишний будинок по вул. Львівській у м. Золочеві уже збудовано, проводяться завершальні роботи по благоустрою прибудинкової території.
Також здійснюється підбір кандидатів у батьки-вихователі, та підбір дітей-вихованців.
Якщо ви сім’я, або особа, маєте досвід виховання дітей і бажаєте подарувати своє тепло дітям, які залишились без батьківської опіки звертайтесь у Золочівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою м. Золочів, вул. Чорновола, 3, каб. 316.
Детальну інформацію ви можете отримати і за телефоном 4-24-55, 067-252-58-75, 097-477-66-74”, – йдеться у повідомленні Золочівської РДА.

Нагадаємо, що дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

Метою створення дитячого будинку сімейного типу є забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

В Золочівському районі за даними на травень цього року на первинному обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування перебуває 50 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з них потребують влаштування в сімейні форми виховання 3 дітей зазначеної категорії.

Next Post

Ігор Бартків про московський патріархат, регіоналів та молот у Золочеві (відео)

Ігор Бартків у інтерв’ю говорив про московський патріархат, місцевих регіоналів, маніпуляційні заголовки та молот у Золочеві. Звідки “ростуть ноги” та як не допустити ймовірного будівництва московської церкви у Золочеві? Детально про все у відео. Поділіться цим у соцмережах: