Штрафи за порушення Правил дорожнього руху підвищили

Верховна Рада прийняла закон, яким значно збільшено розміри штрафів за деякі порушення Правил дорожнього руху. Цей закон почне діяти після його опублікування.

Народні обранці, зокрема, підвищили штрафи за ненадання переваги в русі громадському транспорту та порушення правил зупинки на смузі для громадського транспорту. Якщо раніше за ці порушення карали штрафами від 425 до 510 гривень, то незабаром штрафуватимуть на суму від 510 до 680 гривень.

Значно збільшили й штрафи за порушення правил переїзду залізничних переходів та за перевезення пасажирів автобусами у нічний час. За ці порушення передбачено штрафи у розмірі від 50 до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1190 грн.).

За матеріалами: ВЗ.

Залишити відповідь

Next Post

Чутки про те, що Віталій Кличко завершив професійну кар'єру, не є достовірними

Чемпіон світу WBC в суперважкій вазі Віталій Кличко не поспішає радувати своїх суперників новиною про відхід з боксу. Прес-служба українського чемпіона зазначила, що подібна інформація є помилковою: “Чутки про те, що Віталій Кличко завершив професійну кар’єру, не є достовірними. І не мають під собою ніяких підстав. Коли Віталій Кличко збереться […]