Штраф за підсніжники…

Управління екології та благоустрою Львівської міської ради розпочало щорічну акцію порятунку первоцвітів. Львів’ян закликають не лише не зривати квіток, які занесені до Червоної книги України, а й не купувати їх у продавців. Заборонено нищити шафран, проліски, підсніжники.

Представники міліції та екологічної інспекції будуть стежити за незаконним продажем цих квітів, проводити рейд по ринках та вулицях міста. Також перевірятимуть приміські поїзди, чи не привозять жителі гірських районів заборонені первоцвіти.

“Коли зірвати квітку із цибулиною навесні, вона ніколи не виросте. Закликаємо людей не зривати та не купувати весняних первоцвітів, а використовувати інші весняні квіти, наприклад, тюльпани”, – зазначив головний спеціаліст сектору благоустрою управління екології та благоустрою Львівської міської ради Володимир Чишинський.

Згідно із законодавством, за незаконне зривання та продаж первоцвітів доведеться заплатити штраф – від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (в середньому 340-510 гривень). Також доведеться заплатити окремо за кожну знищену квітку: за підсніжник – 9 гривень, шафран – 12 гривень.

За матеріалами: ВЗ.

Залишити відповідь

Next Post

У Львові тривають «Вечори французького кіно»

Сім днів, чотири стрічки, багато гумору і “соціалки”, чималий спектр емоцій і тем – від філософії до бувальщини, від драми до комедії… У кінопалаці “Коперник” за сприяння “Артхаус Львів” та “Альянс Франсез” тривають “Вечори французького кіно”. Львів’яни мають шанс не лише подивитися чудові фільми і задовольнити свій кіноапетит французькими новинками, […]