Штормове попередження

Головне управління ДСНС України у Львівській області за повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України, інформує, що на території Львівської області до кінця доби 21 листопада та вночі 22 листопада збережеться місцями туман видимістю 200 – 500 м. На дорогах ожеледиця.

Вдень 22 листопада подекуди пориви південно-західного вітру 15 – 20 м/с.

Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян дотримуватися правил безпеки під час перебування на вулиці.
Водіям автотранспортних засобів під час керування автомобілем в тумані слід:
• вибирати швидкісний режим, який забезпечував би своєчасне гальмування перед перешкодою, яка з’явилася зненацька;
• користуватись протитуманними фарами, якщо Ваш автомобіль не обладнаний ними, то ввімкнути підфарники, або ближнє світло фар;
• уважно слідкувати за сигналами автомашин, що рухаються попереду;
• не допускати різкого гальмування без особливих на те причин;
• при зупинці, плавно гальмуючи, зайняти місце на узбіччі та ввімкнути аварійну сигналізацію, для того щоб позначити габарити Вашого авто.
Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.

Next Post

У Львові трьом пацієнтам пересадили серце та нирки від одного донора (відео)

У Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова пересаджено серце і дві нирки! Три людини отримали свій шанс! Про це повідомив Головний лікар Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олег Самчук у Фейсбук. “Не за кордоном, а в Україні. У Львові.Донор – молодий чоловік, 28 років. Інсульт. Ми тиждень […]