Штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України на території Львівської області впродовж доби 12 травня пориви вітру (південно-західний з переходом на північно-західний), в окремих районах шквали 17 – 22 м/с. Місцями грози, град.

Ускладнення погодних умов відповідає I рівню небезпечності (жовтий). Такі погодні умови можуть призвести до порушень роботи служб електропостачання, комунального господарства, будівельної галузі та до порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.

Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки та проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці. Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач. Також, за можливості, не паркуйте автомобілі під нестійкими конструкціями.

В разі виникнення небезпеки телефонуйте до Служби порятунку “101”.

Next Post

На Золочівщині продовжують знищувати небезпечні знахідки

Як “Золочів.нет” повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області, на Золочівщині продовжують знищувати небезпечні знахідки. “11 травня о 09:24 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в с. Скварява Золочівського району під час проведення земляних робіт в полі на відстані 1 км від житлових будинків виявлено 4 предмети […]