Штормове попередження

дорога
Зимова дорога

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології на Львівщині 9 лютого очікується мокрий сніг та сніг, вночі значний. Місцями: сильна ожеледь, налипання мокрого снігу. Вітер південно-східний з переходом на північно-західний, 7–12 м/с, слабкі хуртовини. На дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).

Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян дотримуватися правил безпеки та проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці.

За поганих погодних умов, зокрема ожеледиці, водіям транспортних засобів слід бути вкрай уважними. Дотримуйтеся швидкісного режиму, дистанції та відмовтеся від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть призвести до створення аварійних ситуацій.

Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних. В разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.

Next Post

Дорожники та комунальні служби Бродівської ТГ продовжують працювати у посиленому режимі

Дорожники та комунальні служби Бродівської територіальної громади продовжують працювати у посиленому режимі. Про це іформують у Бродівській міській раді. 8 лютого у Бродах відбулася щотижнева нарада з очільниками комунальних служб. “У зв’язку з надзвичайними погодними умовами, найбільше уваги приділяли питанням розчищення доріг та обігріву закладів і установ. 🖋Директор Комунального підприємства […]
Броди