Шпиколоси відзначать 600 років

З пам’яттю про минуле, з надією на майбутнє, з вірою у Бога 600 років на теренах Золочівщини між двох високих пагорбів живе чарівне село Шпиколоси.

Село з давніх-давен славилось гончарством, яке являлось основним ремеслом. Також у селі завжди процвітала художня самодіяльність у вигляді троїстих музик, ансамблів і хора. Це підказує, що тут завжди жили і живуть творчі, добродушні та привітні люди.

І ось настав час відсвяткувати ювілей 600 років нашому селу. На чолі з нашим духовним наставником отцем Миколою Місюком, головою сільської ради Василем Дацком селяни організувались зробити благоустрій центру, парку, річки, доріг села.

Почали із ремонту дороги силами сільської ради. Житель села Гевко Зіновій організував дорожні і пам’ятні знаки з назвою села.

Отець Микола Місюк запропонував і організував разом з головою Василем Дацком у центрі села пам’ятний знак присвячений Небесній Сотні і полеглим за волю України, дитячу ігрову площадку, а також монументальний знак, до 600-річчя, на в’їзді у село.

До святкування ще залишилось поремонтувати дорогу із Золочева до села. Щоб гості могли гарно доїхати, а селяни надалі користуватись дорогою, Гевко Зіновій разом із підприємцем із Золочева вирішили власними силами упорядкувати дорогу.

shpukolosuЩиро запрошуємо 9 серпня у неділю о 12:30 на святкування нашого ювілею 600 років.
У програмі:

12:30 Свята Літургія;
14:00 Посвячення пам’ятного знаку Небесній Сотні та полеглим за волю України;
15:00 Футбол між командами с.Шпиколоси і м.Золочів;
17:00 Концертна програма самодіяльних колективів, тріо святих отців “Новий час”, фолк-гурт “Львівські музики”.

Громада с.Шпиколоси

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві відкрили пункт збору пластикових кришечок на протези для воїнів АТО

БО БФ ОВЕС запровадила всеукраїнську акцію зі збору та переробки пластикових пляшок та окремо кришочок-закруток для протезування воїнів АТО. “Пластикова пляшка та кришка вироблені з різних видів пластику, дробляться в гранули і використовуються як сировина або продаються, а кошти спрямовуються на протез для конкретного бійця. Дана акція водночас вирішує дві […]