Шопінг у Польщі – можливість вигідно придбати одяг відомих брендів і польських виробників 

Брендовий одяг із кожним роком користується все більшою популярністю, незважаючи на те, що він коштує дорожче, ніж продукція маловідомих виробників. Покупці, які віддають перевагу брендам, виділяють дві суттєві переваги: якість та презентабельний вигляд протягом тривалого періоду часу. Більшість відомих брендів одягу відкрили свої фірмові магазини в усіх великих містах України, але у Польщі ціни на аналогічні товари значно нижчі. Крім того, польські виробники пропонують якісний модний одяг із дорогих тканин за досить вигідними цінами.

Наскільки дешевше купувати брендовий одяг у Польщі?

Дослідження консультантів, що допомагають українцям здійснювати шопінг за кордоном, показали, що всі брендові речі у Польщі коштують дешевше, ніж аналогічний товар в українських магазинах. Залежно від торговельної мережі та категорії товару різниця в ціні становить від 10 до 30%. Крім того, у Польщі часто діють сезонні та передсвяткові знижки, що дають змогу придбати фірмову річ зі знижкою до 70%.

Що пропонують польські виробники?

Польща активно розвиває свій ринок одягу. За динамікою виробництва власного одягу та текстильної продукції Польща увійшла до першої п’ятірки європейських країн, посівши 4-е місце. Вона поступилася тільки Фінляндії, Угорщині й Литві.

Польські дизайнери кожного сезону розробляють модні колекції одягу, що відповідають трендам світової моди та задовольняють смаки і потреби вимогливих польських клієнтів. Виробники одягу визначили головним пріоритетом своєї роботи високу якість продукції. Такі підходи дали змогу швейній галузі Польщі отримати високі результати. На сьогодні якість одягу від польських виробників не поступається продукції світових брендів.

Слід зазначити, що більшість польських марок одягу шиють свою продукцію у Польщі, тоді як відомі світові бренди давно перенесли свої виробництва до азіатських країн. Крім того, одяг від знаменитих світових марок частіше підроблюють у Китаї та інших країнах Азії. При виборі одягу польської компанії ви маєте набагато більше шансів придбати оригінальну якісну річ.

Як безпечно доправляти покупки з Польщі?

Найкращий спосіб доправити в Україну покупку, зроблену у Польщі, – звернутися у компанію, яка спеціалізується на таких послугах. Sat-Link понад 17 років займається вантажоперевезеннями, зокрема, з Польщі. Служба доставки Sat-ua.link має в Україні досить розгалужену мережу, що робить її зручною для жителів усіх регіонів країни. Її відділення відкрито у 102 українських містах. У Польщі компанія має власний склад та налагоджені зв’язки з надійними партнерами.

Доставка з Польщі, виконана компанією Sat-Link, – це оперативно, надійно і доступно. Вартість доставки одягу залежить від ваги посилки і додаткових послуг:

  • проведення замірів одягу;

  • перевірка якості товару;

  • формування фотозвіту проведеної перевірки і замірів;

  • додаткове пакування.

На сайті компанії є калькулятор, що дає змогу клієнтам самостійно розрахувати приблизну ціну доставки посилки. Sat-ua.link надає клієнтам цілодобову підтримку і має налагоджену систему відстеження переміщення посилок.

Next Post

У Львові прощаються з композитором Мирославом Скориком (відео)

4 червня в Соборі Св. Юра у м. Львів прощаються з українським композитором Мирославом Скориком, який помер 1 червня. У Соборі звучить “Мелодія” Мирослава Скорика. “Людина не може померти, доки про неї пам’ятають”. Так виглядає, що пам’ять про пана Маестро буде довговічна також на землі”, – зазначив у коментарі “Золочів.нет” […]
похорон Мирослав Скорик