Школярі відвідали поранених бійців у Львівському військовому госпіталі (відео)

Віддай людині крихітку себе.
За це душа наповнюється світлом.
Л. Костенко

shputalБоротьба за Україну тривала багато століть і продовжується дотепер.Кожна історична доба має своїх героїв-тих, хто свою працю, здоров’я, навіть життя жертвує на благо рідного народу та держави.У наші дні маємо чимало прикладів героїзму серед побратимів, якізі зброєю в руках боронять нашу державу. Багато солдатів, які були пораненні в бою, повернувшись додому, потребують як медичної допомоги, так і моральної підтримки. Серед діл милосердя кожного християнина є такі, як «Хворого відвідати», «Сумного потішити». Тому чисельна група активістів шкільного самоврядуванняЗолочівської ЗОШІ –ІІІ ст.№2 ім.М.Шашкевича разом із директором школи В.Г.Кравчуком, заступником із виховної роботи О.Г.Патрик, педагогом-організатором Х.Ф.Ясіновськоюза сприяння відділу освіти поїхали з благочинною акцією у Львівський військовий госпіталь. Уже вкотре учні разом з учителями організували благочинний шкільний ярмарок, де пропонували різні вироби,виготовлені самотужки і з допомогою батьків, а до наймолодших класів долучалась мало не вся родина,готуючи різні смаколики. За виручені кошти згодом було закуплено кровоспинні та інші, необхідні для поранених,ліки. Напередодні Дня Гідності і Свободи ми завітали до госпіталю з концертом. Співали патріотичних пісень, розказували власні вірші, гуморески, танцювали. Окрім цього, наша делегація привезлафрукти, листи від старшокласників, малюнки, символічні голуби миру та ангелики, зроблені учнями початкових класів. У свої виступи кожен вкладав частинку свого серця, і всі бачили, як наші позитивні емоції передавалися суворим бійцям, що пройшли не одне бойове завдання. Глядачі були різного віку, з різних областей, але їх об’єднував теплий і вдячний погляд, тому виступати було легко і надзвичайно приємно. До нашого виступу долучився один із військових, що перебував на лікуванні, і виконав декілька номерів на саксофоні. Щедрими оплесками бійці заохочували нас, виникало бажання знову і знову співати, проте медичні працівники нагадували про лікарняний режим і стан здоров’я військових. Закінчували концерт спільним виконанням пісні «Все буде добре», словами подяки бійцям за їх патріотизм, жертовність і сміливість. Бійці щиро дякували нам за концерт, передавали подяку нашим вчителям і батькам, які нам допомагали в благочинних акціях. Вони наголосили на важливості і необхідності таких зустрічей.

Після виступу ми спілкувалися з військовими, слухали розповіді про бойових побратимів. На згадку попросили наших героїв залишити своїавтографи на прапорі України як символи незламності та вірності українському народові. Тепер прапор розміщено в фойє школи, він нагадує кожному про те, як багато роблять для всіх нас і нашого майбутнього герої-захисники, скромні і незламні, люди з великим серцем , християнською любов’ю і справжнім патріотизмом.
Перебуваючи у Львові, мивіддали честь і шану полеглим героям Майдану та війни на сході України, що поховані наЛичаківському кладовищі,промовили молитву за упокій їх душ та душі о.Маркіяна,чиє ім’я гордо носить наша школа. Принагідно відвідали музей «Русалка Дністрова», де почули багато нового і цікавого про М.Шашкевича та нелегкий історичний період, в який він жив. Мимоволі спадають на думку і перегукуються з сучасністю слова нашого провідника, Будителя України Маркіяна Шашкевича: «Ти не неволі син».
У глибоких роздумах усі учасники поїздки поверталися додому: нелегка доля судилася Україні у різні історичні періоди, кожен із яких має героїв, гідних наслідування. Так і тепер для кожного з нас є в житті місце для доброї справи на благо держави. Під час поїздки учні засвоїли найважливіший у житті урок патріотизму, милосердя, людяності і кожен із них може з упевненістю сказати: «Я не чекаю, що хтось збудує для мене нову Україну, я роблю все, що можу, для неї сам!»
Наталя Богуш,
активіст учнівського самоврядування
Золочівської ЗОШ №2 ім.М.Шашкевича

Залишити відповідь

Next Post

Як проводиться перерахунок пенсії

Перерахунки пенсій, які проводять органи Пенсійного фонду, можна умовно розділити на 2 види: – індивідуальні перерахунки пенсій; – масові перерахунки пенсій. Індивідуальні перерахунки пенсій здійснюються при зверненні пенсіонера до управління Пенсійного фонду із відповідною заявою. Це може бути перерахунок пенсії у зв’язку із додаванням до стажу певного періоду роботи, або […]