Школу у селі Вороняки буде введено в експлуатацію 1 вересня 2012 року

6 липня під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Володимира Губицького  відбулася виробнича нарада щодо завершення будівництва та здачі в експлуатацію блоку «А» школи у с. Вороняки Золочівського  району Львівської області.

У нараді взяло участь керівництво управління капітального будівництва ЛОДА, представники  проектної  та  підрядної організацій.

Начальник управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації Єгор Горностай доповів, що будівництво вищезазначеного об’єкта розпочато в 2004 році.  Запроектована школа  складається з двох  блоків  «А»  та  «Б» та розрахована на 528 учнів: «Враховуючи гостру потребу в навчальних класах та зважаючи на обмежене фінансування, була розглянута можливість ввести в експлуатацію блок «А» школи на 270 учнівських місць у вересні 2012 року. Станом на сьогодні будівельна готовність блоку «А» становить близько 80 %», – зазначив Є. Горностай.

За словами Єгора Горностая, також проводяться роботи по благоустрою території і влаштуванню спортивного та ігрових майданчиків. Детально розглянуто хід виконання робіт по влаштуванню   зовнішніх інженерних мереж та  трансформаторної  підстанції.

Враховуючи, що об׳єкт планується  ввести в експлуатацію в поточному році, заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Губицький дав доручення розробити  поденний  графік  виконання будівельних робіт.

Залишити відповідь

Next Post

Взяли участь у фінальних змаганнях...

8 липня 2012 року працівники державних органів Золочівщини взяли участь у фінальних змаганнях ІІ тури ІІ етапу VІ обласної спартакіади Львівщини серед команд державних службовців з таких видів спорту: волейбол, футзал, шашки, шахи, настільний теніс. Поділіться цим у соцмережах: