Школам присвоюватимуть імена місцевих героїв-повстанців

Школи у містах і селах Львівщини мають носити імена героїв УПА, життя яких пов’язане з цим населеним пунктом. Таку пропозицію внесла на засіданні оргкомітету з відзначення 70-ої річниці Української повстанської армії депутат Львівської обласної ради Олеся Байко. Про це “Золочів.нет” повідомили у прес-службі Львівської облради.

За пропозицією депутата, школам рекомендуватимуть залучати учнів до збирання інформації про вояків УПА, які народилися, боролися чи загинули в їхньому краї. Також школярі можуть записувати свідчення своїх односельчан, які воювали в лавах УПА, або їхніх рідних, хоч, на жаль, таких людей залишилося небагато.
Педагогам рекомендуватимуть залучати школярів до прибирання цвинтарів та догляду за могилами загиблих у боротьбі за незалежність України.
Оргкомітет з відзначення 70-річчя УПА також підтримав пропозицію організувати конкурс серед школярів на найкраще дослідження життєвого і бойового шляху героя УПА – їхнього земляка.

Залишити відповідь

Next Post

"Животоки Золочівщини" у с. Велика Вільшаниця

8 липня 2012 року в Народному домі с. Велика Вільшаниця відбувся черговий культурно-просвітницький огляд  аматорів художньої творчості «Животоки Золочівщини» присв’ячений 70-річчю УПА.  В огляді прийняли участь сільські аматори Народних домів Словітської, Великовільшанецької, Бортківської, Гологірської, Новосілківської та Червоненської сільських рад. Відео-огляд концерту: Дивіться також: «Животоки Золочівщини» у Ремезівцях «Животоки Золочівщини» у […]