Шістьох захисників з Львівщини посмертно нагородили орденами “За мужність”

Іван Штокало
Павло Митюк
Юрій Лучечко
Віктор Юрчак
Роман Потішко
Богдан Кріль

Наші Герої, які тепер у небесному війську. Голова Львівської ОВА зустрівся з батьками, дружинами, дітьми та близькими воїнів зі Львівщини. Вручили близьким Героїв ордени «За мужність» II та III ступенів, які наші захисники, на жаль, здобули посмертно. Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“Сьогодні зустрівся з батьками, дружинами, дітьми та близькими воїнів зі Львівщини, які віддали за майбутнє своїх сімей та України найцінніше. Подякував їхнім рідним за те, що виховали, підтримували та мотивували синів, чоловіків, братів. Разом з начальником Західного територіального управління Національної гвардії України бригадним генералом Олександром Буравковим вручили близьким Героїв ордени «За мужність» II та III ступенів, які наші захисники, на жаль, здобули посмертно. Це непоправна втрата для всієї України і вона не марна. Разом збережемо пам’ять про наших захисників і передамо її наступним поколінням. Крок за кроком, з думкою про їхні подвиги, наближаємо день, за який вони боролись”, – зазначив голова ОВА.

Світла пам’ять і шана Героям України!

Next Post

У Золочівському районі попрощалися з воїном, що загинув минулого року (відео)

Як інформують у Бродівській громаді Золочівського району, довгою була остання дорога додому загиблого воїна Василя Горкуші… “Пів року тому рідні втратили із ним зв’язок. До останнього надіялися, що одного дня зустрінуть свого захисника живим. Але війна невблаганна… Під час інтенсивного артобстрілу на Миколаївщині, 16 вересня 2022 року, стрілець-помічник гранатометника 24-ї […]