Щодо захворюваності на грип та ГРВІ у Золочівському районі

1 січня 2017 року у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит» померла дитина (2010 р. н.) з одного із сіл Золочівського району. Чи спричинив смерть дитини грип та що було пусковим механізмом, можна буде сказати лише після проведення відповідних досліджень, результати яких будуть за кілька днів.

Як вже повідомляли раніше, у грудні 2016 року у Золочівському районі від пневмонії померла жінка. Результати аналізів підтвердили, що ця жінка хворіла грипом (Гонконг H3N2), але окрім цього у жінки були супутні захворювання – важка форма діабету та ниркова недостатність.

У начмеда Золочівської ЦРЛ Кубішин Тетяни Зіновіївни ми дізнавалися про те, яка ситуація сьогодні щодо захворюваності на грип у Золочівському районі.

Тетяна Зіновіївна розповіла, що починаючи з кінця листопада було зростання кількості звернень серед пацієнтів із симптомами: нежить, кашель, підвищення температури. В середині грудня кількість пацієнтів із такими симптомами різко зросла. Як вже всім відомо, у навчальних закладах району було запроваджено карантин і відповідно вдалося дещо спинити ріст захворюваності на грип та ГРВІ. Але поодинокі випадки ще трапляються… Надається лікування, робиться все для того аби допомогти населенню здолати недугу.

Аби уникнути ускладнень від грипу чи ГРВІ варто звертатися до лікаря, а не займатися самолікуванням.