Щодо проведення спільних заходів, спрямованих на легалізацію трудових відносин

За інформацією ДФС у Львівській області, на виконання вимог розпорядження Кабміну України від 05.09.2018 № 649-р ,,Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”, податківцями Головного управління області 10.10.2018 року розпочато проведення спільних заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення.

За результатами перевірок, проведених 10 жовтня виявлено факти використання роботодавцями праці 7-ми неоформлених належним чином найманих працівників. Копії матеріалів таких перевірок буде скеровано на адресу Головного управління Держпраці у Львівській області для відповідного реагування та прийняття рішення, згідно з вимогами чинного законодавства про працю.

Поряд з цим, Головне управління ДФС у Львівській області повідомляє про подальше посилення взаємодії з органами Держпраці, Пенсійного фонду та органами місцевого самоврядування з питань легалізації найманої праці та заробітної праці, а також посилення контролю за легалізацією трудових відносин шляхом проведення спільних з Головним управлінням Держпраці у Львівській області перевірок.

Нагадуємо, що чинним законодавством передбачено застосування штрафних санкцій у розмірі 30-ти мінімальних зарплат (111 690 грн.) за кожного виявленого неоформленого належним чином найманого працівника.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

«Золочівське АТП – 14611» запрошує на роботу бухгалтера

Товариство з Додатковою Відповідальністю «Золочівське АТП – 14611» запрошує на роботу бухгалтера. За довідками звертатися за адресою: м. Золочів, вул. Львівська, 54 або по телефону: 0984514906. Поділіться цим у соцмережах:
Робота