Щодо пенсійного забезпечення податківців

Пунктом 12 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про державну службу” 889-VIII (далі – Закон 889) визначено право державних службовців за певних умов на призначення пенсії за віком відповідно до статті 37 Закону України “Про державну службу” від 16.12.1993 3723-XII (далі – Закон 3723).
На призначення пенсії за віком за статтею 37 Закону 3723 мають право, зокрема, особи, які на день набрання чинності Закону 889 мають не менш як 20 років стажу на посадах, які належать до відповідних категорій посад державної служби, визначених статтею 25 Закону 3723 та актами Кабінету Міністрів України.
Статтею 25 Закону 3723 визначено сім категорій посад державних службовців, яким встановлювались ранги державних службовців, що передбачено статтею 26 Закону 3723.
Відповідно до статті 343 Податкового кодексу України посадовим особам контролюючих органів присвоюють спеціальні звання. У разі присвоєння посадовій особі спеціального звання відповідно до пункту 343.1 цієї статті надбавка за ранг державного службовця не виплачується.
Тому, особи, які працюють на посадах в контролюючих органах, яким присвоєно спеціальне звання, не належать до категорій посад державних службовців, які визначені статтею 25 Закону 3723 і права на призначення пенсії за Законом 889 не мають.
Золочівське об`єднане управління
Пенсійного фонду України
Львівської області

Залишити відповідь

Next Post

Крадії залишають без світла мешканців Львівщини

За останній час на Львівщині активізувались крадії електрообладнання, які залишають без світла мешканців і наражають себе та оточуючих на смертельну небезпеку. “Так, у травні-червні енергетики Шахтного району електромереж виявили вісім випадків крадіжок запобіжників та електрообладнання, внаслідок яких залишались без світла мешканці міста Червонограда. Остання крадіжка тут сталась 6 червня. Злодіїв […]