Щодо роботи нотаріусів у Золочеві

24 травня 2018 року відбулася зустріч голови райдержадміністрації Володимира Недзельського із заступником начальника Управління юстиції у Львівській області Романом Мазуром та головою ліквідаційної комісії Золочівської державної нотаріальної контори Андрієм Крохмальним.

У ході зустрічі було обговорено наказ міністра юстиції України Павла Петренка про ліквідацію нотаріальних округів у Львівській області і зокрема Золочівської державної нотаріальної контори.

Попередньо відбувся круглий стіл з приватними нотаріусами м. Золочева, на якому дійшли згоди, що у процесі ліквідації справи будуть передані тим приватним нотаріусам, яких оберуть громадяни для отримання послуг. Крім цього, було порушено питання щодо вартості послуг. Є домовленість, що на цей час їхня вартість не перевищуватиме вартості послуг у державного нотаріуса.

Громадяни, що мають справи у державного нотаріуса можуть скористатися послугами одного з п’яти нотаріусів м. Золочева. Пропонуються зразки документів для заповнення.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві школярі складали ЗНО

Цього навчального року випускники закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) здають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з 3-х предметів: українська мова, математика або історія України і третій предмет за вибором учасника. Хоча для вступу у вищі навчальні заклади абітурієнти могли вибрати 4 предмети. ЗНО триватиме з 22 травня по 13 […]