Що зробила Золочівська районна рада за рік

15 червня 2017 року голова Золочівської районної ради Олег Банах звітував про свою діяльність з квітня 2016 року до квітня 2017 року.

“За звітній період проведено 13 сесій, в тому числі 8 позачергових, на яких розглянуто 140 питань і прийнято 134 рішення…

Для вирішення завдань, спрямованих на розв’язання важливих соціально-економічних проблем району, розроблялися місцеві соціально-економічні програми. Так, впродовж 2016 року було прийнято і профінансовано 33 програми на суму 9716,7 тис. грн. У 2017 році затверджено 27 місцевих соціально-економічних програм, на які передбачається фінансування в сумі 7 150,1 тис. гривень” – йдеться у звіті.

Протягом звітного періоду:

1. Проведено капітальний ремонт даху Колтівської ЗОШ І-ІІІ ст. з заміною шиферної покрівлі на металочерепицю.

2. Замінені віконні блоки та проводяться ремонтні роботи фасаду Народного дому с. Ушня, облаштовано площадку перед входом у приміщення Народного дому.

3. Проведено капітальний ремонт даху будівлі дитячої консультації;

4. Проведено капітальний ремонт покрівлі та проводяться роботи з ремонту фасаду будівлі стоматологічної поліклініки;

5. За кошти районного бюджету утеплено та зроблено фасад адмінібудинку районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

6. Повністю проведено капітальний ремонт лікувально-приймального відділення; Частково замінено вікна у пологовому відділенні ЦРЛ;

7. Проведено капітальний ремонт приміщення дитячого відділення Золочівської ЦРЛ, а саме: капітальний ремонт даху, зроблено ремонт фасаду, замінено дерев’яні вікна на металопластикові (енергозберігаючі), проведено ремонт внутрішніх приміщень.

8. Проведено реконструкцію приміщень із заміною віконних блоків та встановленням автономного опалення танцювального залу районного Народного дому (під секцію боксу).

Голова районної ради зазначив, що це, ще не повний перелік тих об’єктів, які зроблені за цей звітний період.

На завершення звіту Олег Банах зазначив, що всі позитивні напрацювання і досягнення в діяльності вдалося одержати завдяки виваженій співпраці депутатів, виконавчого апарату районної ради, взаєморозумінню та взаємодії з управліннями та відділами райдержадміністрації, головами місцевих рад, депутатами Львівської обласної ради та народним депутатам, керівниками підприємств, установ та організацій району.

Залишити відповідь

Next Post

Надходження коштів до бюджетів усіх рівнів за 5 місяців 2017 року

Під час брифінгу для представників засобів масової інформації начальник Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомив про надходження до бюджету за 5 місяців поточного року. Завдяки налагодженій роботі до Зведеного бюджету від платників Буського, Бродівського, Золочівського та Перемишлянського районів надійшло 324,3 млн грн податків, зборів (обов’язкових платежів). З них […]