Шевченко завжди сучасний

Березень в Україні  часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили і обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу.
Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Напередодні  шевченківських днів, 3 березня,  в дитячій бібліотеці за участю учнів 5-В класу ЗОШ І-Ш ст. №2 (класний керівник Гевко Н.В.), відбулися заходи, приурочені  до дня народження Кобзаря, а саме флешмоб “Шевченків заповіт в районній бібліотеці для дітей”  та літературні замальовки “Шевченко завжди сучасний”.

Щиро дякуємо класному керівнику 5-В класу ЗОШ І-Ш ст. №2 Гевко Н.В. за плідну співпрацю.

Надія Кобзар,
заступник директора Золочівської ЦБС
по роботі з дітьми

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві пам'ятник Тарасові Шевченку одягли у вишиванку

9 березня 2017 року у день народження Тараса Шевченка у Золочеві його пам’ятник одягнули у вишиванку. “Ми з пані Наталією одягнули Шевченка у вишиванку, щоб показати, що вишиванка завжди була і буде. І хто, як не Шевченко заслуговує на те, щоб бути в ній. І сьогодні в такий день, я […]