Шекспірівські дні у Золочівській ЗОШ І-ІІІст.№1

2016 – рік англійської мови в Україні. Відповідний указ підписав президент України Петро Порошенко.

Рішення про оголошення цього року роком англійської мови в Україні ухвалене з метою сприяння її вивченню для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

У рамках року англійської мови 12 грудня 2016 року учні 10-А класу Золочівської ЗОШ І-ІІІст.№1 разом з вчителем Наконечна М.Я. провели захід Інсценізація уривка комедії Вільяма Шекспіра «Венеційський купець» англ. The Merchant of Venice мовою оригіналу. Цікава комедія в якій безтурботні та життєрадісні мешканці Венеції стикаються із владою грошей та їх жадібним власником. Комедія «Венеціанський купець» – одне з чудових творінь великого англійського драматурга, актора театру «Глобус» Вільяма Шекспіра, багатовимірне і глибоке. Знову і знову нашу увагу привертає до себе образ лихваря-єврея Шейлока, знову і знову ми задаємо собі питання – так хто ж він, Шейлок? Втілення влади золота, жорстокості користолюбця і злісної мстивості чи страждаючого через втечу дочки люблячий батько … або ж жертва національного цькування і згубного впливу грошей? Питання як і раніше відкрите. І поки ми не знайдемо відповідей на всі питання, поставлені геніальним Шекспіром, ми приречені знову і знову повертатися до його нетлінних творів.


Вкотре учні Ханенко Я., Величко М., Борух С., Ярчук А. в ролі головних героїв розкрили свій акторський талант та показали високий рівень володіння англійської мови славнозвісними рядками Шекспіра. Постановка та гра акторів, музика та неймовірна презентація, яку підготувала Стельмах Д. легко і невимушено перенесла глядача у давню Венецію, замок Бельмонто, де розгортаються події. Аби чітко зрозуміти зміст твору на сцені з’явився Шекспір, роль, якого зіграла Яремович І., та перекладач Захарченко А. . Живу експозицію міста створювали дами у вишуканих вбраннях Василаш Н., Навроцька К., Погребняк М., Попович М.. Учні здобули цінний досвід і неймовірний запал до успішного навчання надалі.


Щира подяка за підтримку дирекції Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 та класному керівнику.
Наконечна М.Я.

Залишити відповідь

Next Post

Урядом удосконалено порядок надання державної соціальної допомоги деяким категоріям осіб

30 листопада 2016 року урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою, зокрема, внесено зміни до чотирьох порядків: надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу […]