Щодо виділення коштів для запобігання поширенню коронавірусу у Золочівському районі

19 березня 2020 року у кабінеті голови районної ради Олега Банаха відбулася оперативна нарада щодо заходів та виділення коштів для запобігання коронавірусу COVID-19 у Золочівському районі. Про це у Фейсбук повідомив депутат районної ради Василь Ляшовський.

Дослівно у повідомленні  Василя Ляшовського:

“Станом на сьогодні КНП «Золочівська ЦРЛ» за кошти районного бюджету в сумі 150 000 грн., які були виділені на позачерговій сесії райради 03 березня 2020 року вже закуплено, а саме:
– 175 шт. респіраторів з клапанами; – 108 шт. захисних окулярів;
– 190 шт. комплектів одягу протиепідемічних; – 1 шт. лампу бактеридична екранова;
– 10 шт. диспенсери з паперовим рушником.
Закуплено, але ще не отримали:
– 500 шт. – рукавиці нітрилові з подовженою манжетою;
– 14 уп. деззасіб “Бланідас” -300 (1кг.);
– 40 фл. деззасіб антисептик “Дезодерм”;
– 40 фл. деззасіб рідке мило з дефінфектантом;
– 70 шт. диспенсери.
Також сьогодні спрямовано з районного резервного фонду кошти в сумі 1 000 000 гривень обласному бюджету на фінансування кущових (базових) лікарень для запобігання поширення на території області коронавірусу COVID-19.
Виділено кошти в сумі 297 360 грн. для закупівлі виробів медичного призначення для захисту медичних працівників при короновірусі”.

Нагадаємо, що у Золочівському районі станом на ранок 19 березня 2020 року не зареєстровано жодного випадку з підозрою на захворювання COVID-19.

Next Post

Вітання для Наталі Лип'як

Колектив дошкільного підрозділу Золочівського НВК вітає з ювілеєм мега позитивну колегу Наталю Лип’як. Коли народжується людина на небі загоряється зірка. Тож нехай Твоя зірка не згасає, ще світліше горить, Твій славний шлях усе яскравіше освітлює. Нехай життя приносить побільше цікавих моментів і радості, а кожен день буде сповнений сонячними посмішками, […]