Щоб не сталося біди: як захистити дитину від негативного впливу соцмереж

Ювенальні поліцейські Львівщини закликають батьків нагадати дітям правила безпечної поведінки в Інтернеті, інформує Головне управління Національної поліції у Львівській області.

“На жаль, останні події, які відбулися в Боярці та Умані, показали, наскільки діти залежні від соцмереж та якою трагедією це може обернутися. Тож поліцейські Львівщини закликають батьків: цікавтеся, в яких групах, чатах, соціальних мережах присутня ваша дитина, з ким спілкується, яку інформацію надає.

Інспектори ювенальної превенції територіальних підрозділів поліції Львівщини постійно проводять профілактичну роботу із учнями навчальних закладів Львова та області, навчають дітей, як отримувати з мережі Інтернет лише корисну та безпечну інформацію, пояснюють, чим небезпечні соцмережі, що таке кіберзлочинність, як захиститися від інтернет-шахрайства.

Проте не всі батьки цікавляться, чим зайняті їх діти в мережі Інтернет. Інформаційний простір дуже різноманітний та насичений, але не завжди безпечний.

Ось кілька порад, як захистити дитину від негативного впливу Інтернету:

– поясніть дитині, що в інтернет-просторі перебувають люди, які можуть використати особисті дані проти неї, тому наголосіть, що не можна надавати незнайомцям особисту інформацію чи фотографії;

– розкажіть дитині, яку небезпеку можуть становити соціальні групи;

– встановіть налаштування безпечного пошуку у Google, YouTube та на інших сервісах;

– цікавтеся у дитини, в яких групах, з ким та на які теми вона спілкується;

– при потребі встановіть програми батьківського контролю, що дозволить відслідковувати, які сайти відвідує дитина, а також обмежувати час роботи за комп’ютером;

– пам’ятайте, що ви є прикладом для дитини, тож намагайтеся проводити сімейне дозвілля без гаджетів;

– частіше розмовляйте із своєю дитиною, цікавтеся її життям, проблемами, запитуйте поради – тоді вона не шукатиме віртуальних друзів на просторах Інтернету”,  – повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.

Next Post

За ініціативи Ореста Кавецького оголошено конкурс з нагоди 207-ї річниці народження Тараса Шевченка

Увага!!! Запрошуємо до участі у дитячо-юнацькому конкурсі декламування поезії Тараса Шевченка! З метою популяризації надбань української культури серед дітей та юнацтва, формування у підростаючого покоління національної свідомості, закоріненої у кращих здобутках Українського Духу, з нагоди 207-ї річниці народження Тараса Шевченка оголошується конкурс на краще декламування поезії Кобзаря. Учасниками конкурсу можуть […]
Золочів.нет