Що зроблено за кошти по субвенції у місті Глиняни за сприяння Тараса Батенка (відео)

Продовжуємо огляд об’єктів на які було виділено кошти по субвенції за сприяння нардепа Тараса Батенка. Цього разу мова піде про місто Глиняни.
По субвенції урядом було виділено кошти в сумі 120 000 гривень на закупівлю кардіографа і концентратора кисню та суму 70 000 гривень на закупівлю медичного обладнання для Глинянської лікарні.
На облаштування пасажирських зупинок для очікування громадського транспорту у місті Глиняни було спрямовано 70 000 гривень.
За 48 800 грн було придбано опори для вуличного освітлення в парк по вул. св. Миколая міста Глиняни. На придбання лавок в цей центральний парк було направлено 45 000 гривень. Окрім цього, 60 000 гривень було виділено на благоустрій території.
На придбання комп’ютерної техніки та на закупівлю комп’ютерного, технічного обладнання та оргтехніки для міської ради спрямовано загалом 85 500 гривень.
На облаштування дитячого ігрового майданчика у місті Глиняни виділено 48 000 грн.
У Глинянах надіються на подальшу співпрацю із Народним депутатом України Тарасом Батенком.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Остапчика Чижа

Дорогого похресника Остапчика Чижа з першим рочком щиро вітає хресна мама з сім’єю! Я тебе вітаю із великим святом І тобі бажаю радості багато. Виростай розумний, добрий і красивий, Будь в житті дитинко завжди ти щасливий. Нехай твоє маленьке серденько Не знає болю і тривог, Нехай твої бажання й мрії […]