Що вибрати – BAS чи 1С?

Для більшості спеціалістів з обліку та управлінців питання, що вибрати – BAS чи 1С – не є актуальним. Бухгалтери та керівники підприємств прекрасно знають, що наразі продукти BAS переважають аналогічні рішення від 1С. Причиною тому є неможливість оновлення для 1С, оскільки підтримку продуктів даного вендора в Україні припинено. Сьогодні застарілі версії 1С нездатні конкурувати з новітніми розробками BAS, які є більш актуальними з точки зору законодавства і досконалішими у відношенні функціонала.

Що спільного та відмінного між BAS та 1С?

Не секрет, що програми BAS створені на програмній платформі 1С. Зовні та з точки зору інтерфейсу вони майже ідентичні. Але різниця між ними є і вона суттєва. Особливо це помітно, якщо ви відкриєте 1С зразка 2020 року, після чого порівняєте її з аналогом від BAS у 2024 році.

Розробники навмисно створили максимально подібний до 1С продукт з метою задовольнити українського споживача, відомого своїм консервативним відношенням до будь-яких глобальних змін.

Якщо вас цікавить максимум інформації щодо відмінностей між BAS та 1С, рекомендуємо посилання https://www.1c.kiev.ua/ua/difference-1cvsbas/, де можна порівняти програми BAS та 1С за функціоналом та можливостями.

Які відмінності мають BAS та 1С?

Якщо взяти 1С Бухгалтерію 2.0 (яка з кінця 2020 року не оновлюється і не має технічної підтримки в Україні) та сучасні версії BAS Бухгалтерія або BAS Комплексне управління підприємством, можна швидко помітити функціональну слабкість 1С у порівнянні з більш досконалими продуктами BAS.

Основні можливості BAS Бухгалтерія, яких не має 1С Бухгалтерія:

  • можливість налаштування – завдяки вбудованому інструментарію, можна налаштовувати елементи початкової сторінки (календар, завдання, примітки), а також форми документів, довідників і звітів (додавати поля та приховувати непотрібні дані, робити відбори та групування по різнім показникам, створювати шаблони та коригувати їх за необхідності);
  • широка програмна підтримка та сумісність – програми BAS є кросплатформними (працюють на Windows, MAC OS, Linux), підтримують віддалену роботу з деякими функціональними модулями програми через мобільні додатки, а також мають власний хмарний сервіс для безпечного зберігання даних;
  • гнучкість налаштування прав користувачів – є можливість власноруч створювати та коригувати права доступу для користувачів (інструментарій дозволяє це робити відносно просто, без залучення програміста).

Це лише найбільш значні відмінності між BAS та 1С. Детальне порівняння можна побачити за посиланням вище.

Next Post

Як правильно вибирати москітну сітку?

Москітна сітка на вікні – звична річ, якщо подивитися на будь-який житловий будинок в літню пору. Також москітки можна побачити на балконі або в приватному секторі у вигляді дверних конструкцій. Сьогодні є чимало варіантів використання москітних сіток лише з точки зору конструкції та призначення. Це універсальна, недорога і водночас важлива […]