Що таке ліпосакція та в яких випадках її варто робити

Під шкірою людини можуть накопичуватися надлишкові жирові відкладення. Щоб їх позбутися можна зробити ліпосакцію і частково розв’язати проблему з ожирінням. Звісно, все одно доведеться дотримуватися дієти, займатися спортом, щоб зберегти результат. Але ліпосакція може допомогти у випадку, коли людина сама не може впоратися з зайвою вагою і потребує такої допомоги. Ліпосакція не допомагає у випадку з генералізованими формами ожиріння, а також тоді, коли жир відклався під м’язовою фасцією. Важливо, що мета ліпосакції – це не зниження ваги. Вона використовується, щоб скорегувати фігуру.

Коли рекомендують проводити процедуру ліпосакції

Оскільки процедура є естетичною, лікарі рекомендують робити її, коли є:

  • відкладення під пахвами;
  • зайвий жир на стегнах, талії, животі;
  • друге підборіддя.

Ця процедура заборонена для людей, які мають хвороби кровотворних органів, цукровий діабет, атеросклероз та деякі хронічні захворювання. Можливість або неможливість проведення процедури визначає лікар після діагностики, збору анамнезу.

Особливості процедури ліпосакції

Жирові відкладення збільшуються не через те, що жирові клітини діляться, а тому, що вони збільшуються в розмірі. Відповідно, якщо вилучити жирові клітини за допомогою ліпосакції, нові вже не виростуть. Тому якщо регулярно давати тілу невелике фізичне навантаження та правильно харчуватися, ефект від ліпосакції залишатиметься десятиліттями.

Для ліпосакції наркоз не є обов’язковим, оскільки це малотравматична маніпуляція. Якщо пацієнтка чи пацієнт мають високу чутливість, чи працюють із великими зонами, тоді використовують седацію. А друге підборіддя забирають під місцевим наркозом.

У шкірі робляться невеликі проколи, в них вводять канюлі (малесенькі трубочки). Вони руйнують жирові клітини, які потім видаляються спеціальним вакуумним відсмоктувачем.

Ліпосакція може поєднуватися і з іншими процедурами. Наприклад, ліпофілінгом, який використовується для підтяжки й збільшення форм.

В “Оксфорд Медікал” ліпосакцію проводять у надсучасних операційних, використовуючи лише сертифіковане обладнання, яке пройшло міжнародні перевірки. Лікарі, що проводять процедуру, мають великий досвід у цій сфері та знають, як уникнути травмування. Якщо необхідна реабілітація після процедури, для цього є комфортабельні палати в стаціонарі. Звертайтесь, якщо хочете скорегувати фігуру та гарантовано отримати позитивний результат.

Next Post

Продаються одно-, дво- та трикімнатні квартири

Продаються одно-, дво- та трикімнатні квартири в новобудовах та на вторинному ринку м.Золочів. Тел. 0673705627. Поділіться цим у соцмережах:
Продаються квартрири