Що “дерибанили” на сесії міської ради у Золочеві під час карантину? (відео)

До “Золочів.нет” звернулася депутат міської ради, що у “мерії” Золочева проходить сесія, нібито із можливим порушенням регламенту. Наш кореспондент в рукавицях та медичній масці (вимога карантину) хотів зайти на сесію, щоби відзняти, які рішення там приймають, але мерія була закрита. Люди, які стояли біля міської ради, по своїх питаннях, теж не могли зайти в мерію, стукали, але їм не відкривали. 

Поруч були поліцейські, наш кореспондент хотів, щоб поліцейські перевірили факт дотримання чи не дотримання карантину міською радою, адже заборонено збиратися у час карантину більше як 10 особам, а кворум для проведення сесії  – 14 депутатів (згідно регламенту Золочівської міської ради). Проте, як спілкувалася з нашим кореспондентом поліціянтка, ви подивитися на відео.

Згодом, під кінець сесії людям вдалося потрапити в приміщення сесійної зали, вони відзняли депутатів на коротке відео. Не всі учасники сесії були у масках, і людей у залі значно більше, ніж 10.  Мабуть саме цього доказу потребувала поліціянтка?

То що ж такого секретного чи може “дерибанного” приймали на сесії, що аж замкнулися у “мерії”?

Ми звернулися за коментарем до депутата Дмитра Колодки, який був на сесії. За словами депутата, розглянули 133 земельних заяви!  Голосування відбувалися наче в пришвидшеному режимі. Медичного питання цієї сесії не розглядали, а це питання було на минулій сесії. Також, нам дали коментарі люди серед яких учасники бойових дій, яким потрібно було в “мерію”.

Цинічним є те, що відповідальність за дотримання карантину лежить на місцевих радах. Вони самі мають вводити обмеження на місцевому рівні, і контролювати їх дотримання. А що є насправді?

До слова, у Золочівській районній раді всі нагальні питання вирішували в комісіях, а сесію перенесли до стабілізації епідемситуації.

За даними Фейсбук сторінки депутата Дмитра Колодки на порядок денний сесії було винесено 10 питань: 1. Звіт міського голови про роботу виконавчого комітету Золочівської міської ради за 2019 рік. 2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету м. Золочева за 2019 рік. 3. Про внесення змін до рішення № 2060 від 24.12.2019 року «Про міський бюджет м. Золочева на 2020 рік». 4. Про затвердження та внесення змін у соціально-економічних програм м. Золочева на 2020 рік. 5. Про внесення змін в рішення № 2061 від 24.12.2019 року «Про затвердження структури та кошторису видатків на утримання апарату Золочівської міської ради на 2020 рік». 6. Про затвердження Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти Золочівської міської ради у 2020 році. 7. Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади м. Золочева державного майна. 8. Про затвердження положень про відділи Золочівської міської ради. 9. Про розгляд заяв фізичних та юридичних осіб із земельних питань (133 заяви). 10. Різне.

Next Post

Карантин: що дозволено, а що заборонено до 24 квітня

Уряд вніс зміни до деяких своїх актів, ухвалених раніше щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Відповідну постанову прийнято 25 березня 2020 р. № 239. Даним рішенням внесено зміни до постанов № 211 та № 215, № 228, № 287, № 291, що стосуються […]