Ще 19 камер автоматичної фіксації порушень ПДР встановлять на дорогах Львівщини (перелік)

камери автоматичної фіксації ПДР
Встановили камери автоматичної фіксації ПДР

Ще 19 камер автоматичної фіксації порушень ПДР встановлять на дорогах області. Про це “Золочів.нет” повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

“Стартували роботи із влаштування комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення Львівської області. Фіксувати правопорушення на автошляхах області будуть камери у кількості 21 одиниці, з яких 3 камери вже працюють на дорозі М-06 Київ – Чоп у Солонці та Буську. Їх встановили наприкінці минулого року.

Прилади контролю встановлюють на ділянках концентрації ДТП та з підвищеною аварійністю. Лише за перші кілька годин роботи три камери зафіксували понад 800 порушень ПДР на автомобільних дорогах Львівщини.

Керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза зазначив: «Ми зі свого боку робимо все можливе, аби наші шляхи були безпечними. Зокрема, ремонтуємо та будуємо автомобільні дороги, розширяємо проїзні частини, вдосконалюємо та влаштовуємо транспортні розв’язки, освітлюємо магістралі та проводимо заходи із безпеки дорожнього руху. Тим не менше, безвідповідальних водіїв, які нехтують вимогами Правил дорожнього руху, зокрема швидкісного режиму, досить часто зустрічаємо на дорогах. Лише контроль дозволить зменшити аварійність та їх наслідки на автомобільних шляхах. Наша безпека залежить, в першу чергу, від самих нас».

 Цього року комплекси автоматичної фіксації порушень ПДР запрацюють на таких автомобільних дорогах нашої області:
🔳 на магістралі М-06 Київ – Чоп влаштуємо ще 8 камер: у Бродах, Суходолах, Дідилеві, Запитові, Нагірному та на кільцевій дорозі Львова поблизу транспортної розв’язки у Солонці – по одній одиниці та у Гамаліївці і Чишках – по дві одиниці;
🔳 1 камера запрацює у селі Великий Дорошів на автомобільній дорозі М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська;
🔳 На автомобільній дорозі М-10 Львів – Краковець появляться 3 камери у таких населених пунктах: Підрясне, Івано-Франкове та Наконечне Перше;
🔳 2 камери у Рудному та у Зимній Воді на автотрасі Західний обхід міста Львова;
🔳 1 камера на дорозі М-11 Львів – Шегині у Бартатеві;
🔳 2 камери на автошляху Н-17 Львів – Радехів – Луцьк в межах населених пунктів Вислобоки та Ременів”,  – йдеться у повідомленні Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Next Post

Для Львівщини закупили 10 нових автомобілів швидкої допомоги

Ще плюс 10 карет швидкої допомоги сьогодні поїдуть у пункти базування для порятунку мешканців Львова та області. Про це повідомила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак. Нові швидкі отримають пункти екстреної медичної допомоги «Орява», «Старий Самбір», «Буськ» та  станція «Львів». “Сучасні обладнані автомобілі закуплені за пакетами Національної служби здоров’я України, […]