Шановні підприємці! Вітаю Вас з професійним святом!

podatkovaУ першу неділю вересня традиційно відзначається День підприємця! В цей день вітають людей, які не тільки розпочали власну справу і взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім’ї, але й які активно розвивають приватний сектор економіки, створюють додаткові робочі місця, реалізовують нові бізнес-проекти та наповнюють бюджет держави.
Нинішні досягнення підприємців є свідченням значних соціально-економічних змін в Україні. Вашою нелегкою працею збільшуються надходження до державної скарбниці, що дозволяє вирішувати найважливіші соціально-економічні проблеми сьогодення . Податківці і підприємці Золочівщини працюють задля однієї мети й тому надалі незмінно залишатимуться надійними партерами, стосунки яких побудовані на взаємній довірі та повазі.
Тож , від щирого серця вітаю Вас з святом та дякую за взаєморозуміння і співпрацю. Щиро бажаю всім підприємцям невичерпної наснаги, ділової активності, незмінного успіху, щастя, здоров’я та родинного затишку у домівках.

З повагою,
Начальниу Золочівської ОДПІ
Головного управління Міндоходів
у Львівській області О. Первухіна

Залишити відповідь

Next Post

Володимир Кличко став найкращим боксером року

У столиці Угорщини Будапешті триває 26-й щорічний конгрес Всесвітньої боксерської організації (WBO), на якому боксерам вже встигли роздати нагороди. Найкращим боксером року WBO визнала українця Володимира Кличка. На конгресі, однак, його не було – Кличко-молодший у тренувальному таборі готується до бою з Олександром Повєткіним. Найкращою серед боксерів-жінок визнали німкеню Крістіну […]