Шановні громадяни! Подбайте про безпеку своїх помешкань!

З настанням свят чи вихідних чимало громадян планують відправитись в гості чи поїхати кудись відпочити. А відсутність господарів вдома лише сприяє крадіям у їхніх злочинних намірах.

Правоохоронці постійно проводять заходи, спрямовані на викриття злочинних посягань та все ж допомога та співучасть громадян у цьому процесі є суттєвими у недопущені крадіжок, встановленні і затриманні осіб, що мають злочинні наміри. Завдяки обачності та небайдужості громадян є можливість запобігти скоєнню крадіжок із помешкань.Тож, аби не втратити своє майно та не зіпсувати святкового настрою поліцейські радять громадянам подбати про технічний захист свого помешкання. Перш за все, слід надійно зачинити двері та вікна. Вхідні двері обладнати декількома складними замками та засувами. Та як свідчить практика, найнадійнішим охоронцем квартири є спеціально вмонтована сигналізація, яка виведена на пульт централізованої поліцейської охорони. При спрацюванні сигналізації, група затримання прибуває на місце за лічені хвилини, що дає змогу вчасно попередити крадіжку майна та спіймати злодіїв.

«Якщо ж ви побачили підозрілих осіб у вашому дворі чи незнайомців, які вештаються під вікнами помешкання і з цікавістю розглядають їх, то повідомте про це працівників поліції або зателефонуйте на оперативну лінію «102». Можливо саме ваш дзвінок стане на заваді скоєння злочину» – зазначає начальник Золочівського відділу поліції полковник поліції Андрій Мархонь.

Золочівський відділ поліції

Next Post

Поліцейські закликають не сідати за кермо напідпитку та дотримуватись Правил дорожнього руху

Одним з найпоширеніших видів правопорушень є порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна (ст. 124 КУпАП), а також перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху (ст.122 […]