Шахти Львівщини зможуть компенсувати втрату видобутку вугілля на Донбасі

vugilljaЗа рахунок введення в дію нових вже підготовлених лав, шахти Львівщини зможуть максимально компенсувати втрату видобутку вугілля на Донбасі в кількості 1,2 млн.тонн. Інформує прес-служба ЛОДА.

Про це повідомив т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський під час робочої зустрічі з віце-прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та Міністром енергетики та вугільної промисловості України Юрієм Проданом.

Згідно з програмою розвитку гірничих робіт, в IV кварталі 2014 року в ДП «Львіввугілля» передбачено ввести в роботу 2 нові лави – № 134 на шахті «Степова» та №306 на шахті «Відродження», що дасть можливість збільшити вуглевидобуток на 2000 тонн в добу. Також заплановано провести технічне переоснащення (повну конвеєризацію) ВП “Шахта “Відродження”.

За умови виконання запланованих заходів, вуглевидобуток у ДП “Львіввугілля” можна очікувати в об’ємі 7000-7500 тонн на добу.


Залишити відповідь

Next Post

Президент наказав тимчасово перекрити кордон із Росією

У президентському указі Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року “Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності” Кабінету міністрів України пропонується тимчасово перекрити кордон із РФ. Напередодні президент Петро Порошенко підписав указ № 744/201, тим самим ввівши його у дію. Цим […]