Шахрайка «дала на зберігання» пенсіонерці металеві вироби, видаючи їх за золоті, в замін на гроші

Шахрайка «дала на зберігання» пенсіонерці металеві вироби, видаючи їх за золоті, в замін на 40 тисяч гривень.

“В Золочівський відділ поліції звернулася 79-річна жителька Золочівщини, та повідомила, що 28 жовтня, близько 14.00 години до неї на подвір’я підійшла незнайома жінка, віком близько 30-ти років, яка запитала чому закрита церква, і де може бути священик, бо вона хоче залишити деякі речі на зберігання, так як їде за кордон.
В ході розмови, ввійшовши в довіру пенсіонерки, шахрайка заволоділа коштами бабусі, а саме 1150 євро, 1000 гривень, двома золотими ланцюжками з золотим хрестиком, а в замін шляхом обману дала на зберігання 16 металевих ланцюжків, 4 персня та кулончик жовтого кольору видавши їх за золоті. Зловмисниця пообіцяла пенсіонерці, що по поверненні з-за кордону, через два тижні забере свої «золоті» вироби, та поверне гроші. Повіривши шахрайці, жінка позбулася грошей та золотих виробів на суму близько 40 000 гривень.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст190 КК України (Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) – карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років).” – про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському відділі поліції.

Триває досудове розслідування.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! Правоохоронці вкотре застерігають, будьте розсудливі та обачні аби не потратити на гачок шахраїв.

Залишити відповідь

Next Post

Втрачено водійське посвідчення

Втрачено водійське посвідчення Борщовський та технічний паспорт на автомобіль. ПОВЕРНІТЬ ЗА ВИНАГОРОДУ. Контактний тел.:  0989226520. Поділіться цим у соцмережах: