Сестри-прикордонниці відповідатимуть у суді за вбивство немовляти

До суду скеровано обвинувальний акт відносно двох сестер – колишніх військовослужбовців Львівського прикордонного загону Західного територіального управління Державної прикордонної служби України. Жінки обвинувачуються в умисному вбивстві малолітньої дитини, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (п. 2, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України). Про це “Золочів.нет” повідомили у Державному бюро розслідувань.

Дослівно у повідомленні ДБР: “Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Слідством встановлено, що 29 липня 2019 року одна з обвинувачених народила дитину під час домашніх пологів в подвір’ї будинку. Породілля не перев’язала пуповину дитини та вдарила новонароджену дівчинку по голові. Її сестра закопала ще живе немовля з черепно-мозковою травмою в поліетиленовому пакеті поблизу місця проживання родини.

На даний час обвинувачені перебувають під вартою. Одна з них звільнена зі служби, інша – відсторонена від посади.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювали військова прокуратура Луцького гарнізону Західного регіону України та військова прокуратура Західного регіону України”.

У ДБР зазначають, що в разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

Next Post

Задекларувати свої доходи можна до 1 липня 2020 року

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що кампанія декларування доходів громадян продовжена до 1 липня 2020 року. Новий продовжений термін подання декларацій про майновий стан і доходи за 2019 рік встановлено Законом України від 17.03. 2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших […]