Середня вартість квартири економкласу в новобудові Львова — 15 379 грн за кв. м

А: Огляд актуальних цін львівського первинного ринку нерухомості: найдешевші та найдорожчі варіанти у кожному з класів житла.

Львів з 2015 року входить до ТОП-5 населених пунктів України за темпами будівництва багатоквартирного житла. У 2019 році місто Лева, за інформацією Єдиного державного веб-порталу відкритих даних, посіло перше місце в Україні за кількістю новобудов. Торік в обласному центрі збудовано та введено в експлуатацію 95 об’єктів. У листопаді 2020 року квартири пропонують відділи продажу 114 новобудов Львова на етапі будівництва. Журналісти дослідили вартість квадратних метрів у кожному з класів нерухомості, визначили мінімальні, максимальні та середні показники (середнє арифметичне стартової вартості всіх пропозицій сегмента). Отриманий результат — у таблиці нижче. 

Матеріал ґрунтується на даних каталогу новобудов Bild.ua. Професіонали сервісу вручну збирають відомості про об’єкти первинного ринку та роботу девелоперів у кожному місті країни. 

Таблиця вартості квадратного метра житла у Львові

Мінімальна ціна,грн/кв. мСередня ціна,грн/кв. мМаксимальна ціна,грн/кв. мКількість пропозицій
Сегмент «економ»
11 50015 37919 45016
Комфорт-клас
12 85018 86027 70059
Бізнес-клас
16 50028 87886 35024
Клас «преміум» 
20 850 35 36844 300 9

Найдешевші та найдорожчі новобудови Львова

У сегменті «економ» покупці можуть обрати житло серед 16-ти житлових комплексів на етапі будівництва. Середня ціна квартири такого класу у Львові — 15 379 грн/кв. м. Мінімальна вартість у ЖК «Зелений двір (Рясне)» — 11 500 грн/кв. м. Найдорожча пропозиція у ЖК вул. Навроцького, 31 — 19 450 грн/кв. м.

Найбільший вибір у інвесторів на первинному ринку серед об’єктів рівня «комфорт». У місті будують 59 проєктів комфорт-класу. Ціни за квадратний метр у сегменті коливаються від 12 850 грн у ЖК «Соната» до 27 700 грн у ЖК «Краківський». У середньому обійдеться квартира такого типу у 18 860 грн/кв. м. 

У Львові зводять 24 проєкти категорії «бізнес». Середня вартість житла — 28 878 грн/кв. м. У ЖК Lazur Sky ціни стартують від 16 500 грн/кв. м. Це мінімальна пропозиція у сегменті. Максимальна в апарт-комплексі LEV CITY HOTEL: за квадратний метр нерухомості просять майже у 5 разів більше — 86 350 грн. Цей проєкт являє собою готель. Забудовник пропонує інвесторам придбати номер, щоб у перспективі здавати апартаменти в аренду туристам та гостям міста. 

Проінвестувати можна в одну із 9-ти новобудов преміум-класу. Мінімальний прайс елітного житла — 20 850 грн/кв. м у ЖК на вул. Варшавська, 201а. Максимальний — у клубному будинку Park Inn, від 44 300 грн/кв. м. У середньому за квадратний метр такої житлової нерухомості просять 35 368 грн. 

У статті зазначена лише фактична ціна за квадратний метр у новобудовах без оцінки якості та законності. 

ЖК «Околиця Джона Леннона» серед львівських новобудов набрав найбільшу кількість балів від «Білд» 

Як перевірити безпечність житлового комплексу у Львові

Зважаючи на широкий вибір житла, Львівська міська рада регулярно застерігає мешканців від інвестицій у ненадійні об’єкти. Аби вберегтися від шахраїв та довгобудів, фахівці радять інвесторам спершу ретельно вивчити проєкти та їх учасників. Зробити це можна наступним чином:

  • самостійно переглянути відкриті реєстри даних, кадастрові карти, офіційний сайт забудовника та проєкту, форуми, публікації ЗМІ, ознайомитися із документами у відділі продажу ЖК тощо;
  • ЛМР регулярно публікує перелік забудовників, які ведуть неправомірну діяльність;
  • щоб заощадити час, зусилля та отримати максимум інформації, можна звернутися до профільних ресурсів. Відомості про технічні характеристики проєктів, їх якість, законність та темпи будівництва доступні на пошуковику «Білд». Експерти сервісу оцінюють об’єкти та девелоперів по 42-х параметрах, присуджуючи кожному певну кількість балів (максимум 220) та індекс надійності. Високий бал — від 193 до 220. Середній бал — від 149 до 193. Низький бал — 148 і нижче. Найлегше орієнтуватися за кольором щита: зелений у надійних новобудовах, помаранчевий — у проєктів із середнім індексом надійності, червоний сигналізує про наявність проблем. Повну інформація про ЖК та забудовників з порадами експертів та консультацією юристів можна отримати, замовивши на сервісі детальний звіт.
Next Post

Обрано голову Львівської обласної ради. Список нових депутатів облради.

Як “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі Львівської обласної ради, 1 грудня, під час I сесії Львівської обласної ради 8 скликання новообраний депутатський корпус підтримав кандидатуру Ірини Гримак на посаду голови обласної ради. За неї шляхом таємного голосування віддав свій голос 61 обласний обранець. ЯК ПОВІДОМЛЯЛОСЯ, попередньо обласні обранці урочисто склали присягу […]
Ірина Гримак