Семінар-тренінг на тему «Доступ громадськості до законотворчого процесу» (відео)

23 березня 2013 року відбувся семінар-тренінг на тему «Доступ громадськості до законотворчого процесу», який проводився за програмою сприяння Парламенту ІІ з ініціативи та підтримки народного депутата України Лідії Котеляк.
Учасники тренінгу дізналися, як можна бути успішними в процесі доступу до прийняття рішень на регіональному та центральному рівнях, ознайомилися із процесом законотворення та участю громадськості у цьому процесі, з контрольними функціями Парламенту та механізмами громадського контролю, зокрема щодо роботи з депутатськими зверненнями і запитами та особливостями підготовки комітетських слухань, а також використовувати інформаційні джерела про діяльність органів державної влади у своїй практиці.
Під час тренінгу вироблено напрями ефективної взаємодії з народними депутатами України та комітетами Верховної Ради України.

Залишити відповідь

Next Post

Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе!

Минуло 199 років від дня народження Т Г. Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами. Шевченко – це наша душа, наша сила. 13 березня у Золочівському коледжі ЛНАУ був проведений вечір «Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе», на якому були присутні працівники та студенти коледжу, усі не байдужі до творчості […]