Семінар щодо особливостей військової служби за контрактом

День збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Воно з’явилося ще в 1993 році, майже відразу після прийняття Україною незалежності. І з того дня, День збройних сил України щорічно відзначають 6 грудня. Зазвичай День збройних сил України відзначають усі війська нашої країни: сухопутні, повітряні та військово-морські. У різні роки президентами були засновані професійні свята для кожного з родів військ , але «День Збройних сил України» має особливе значення, бо в цей день скріплюється бойове братерство між усіма військовослужбовцями.

Зазвичай, у цей День проходить чимало урочистих заходів, які повинні показати наскільки військові цінні для нашої країни.

Так, Золочівським районним центром зайнятості та Західним відділенням комплектування іміджево-видавничого центру Національної гвардії України 5 грудня 2017 року був проведений профінформаційний семінар щодо особливостей військової служби за контрактом.

Захід відкрив директор Золочівського районного центру зайнятості Орест Малиновський.

Присутніх наочно познайомили із основними елементами проходження військової служби за контрактом в лавах Національної гвардії України переглянувши відеоматеріал, довели умови та порядок проходження служби за контрактом а також про службу у військовому резерві Національної гвардії України, довели основні соціально-правові засади на яких вона базується та які гарантуються державою. Також розповіли про гідне матеріальне, речове забезпечення військовослужбовців, можливість навчання у вищих військових навчальних закладах Національної гвардії України за державним замовленням, наявність усіх необхідних передумов для просування по службі, самореалізації та набуття і вдосконалення професійних умінь, навичок.

«Безумовно, сьогодні Україні як ніколи потрібні свідомі, розумні, кваліфіковані, освідченні військовослужбовці, що мають міцні переконання і стійке патріотичне прагнення служити своєму народу. Зокрема, військова служба за контрактом дає можливість самореалізувати себе в цей нелегкий час…», – зазначив у своєму виступі начальник Західного відділення комплектування підполковник Петро Прокопів.

З метою надання додаткової консультаційної інформації було, презентовано присутнім плакати, буклети, флаєри, візитки та календарі рекламно-агітаційного характеру.

Після завершення семінару, безробітні громадяни мали можливість індивідуально поспілкуватись та отримати ґрунтовні відповіді на запитання.

Золочівський районний центр зайнятості