Семінар на тему “Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці”

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 30 липня 2017 року, у Золочівському районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему “Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці”. В заході взяло участь 20 безробітних громадян.
Директор центру зайнятості Орест Малиновський привітав всіх учасників семінару та надав вичерпну інформацію про послуги служби зайнятості та надання допомоги особам потерпілим від торгівлі людьми, зосередив увагу на необхідність проведення профілактичних заходів, які в подальшому допоможуть протидіяти торгівлі людьми.
Перед присутніми виступили: начальник відділу сімейної політики управління соціального захисту населення Золочівської РДА – Божаківський Іван Ярославович, начальник Золочівського бюро правової допомоги – Сагата Ольга Ігорівна, заступник директора – начальник відділу соціальної роботи Золочівського районного ЦСССДМ – Дужа Оксана Романівна, Старший ДОПСППП Золочівського ВПГУНП у Львівській області капітан поліції – Стебницька Ольга Михайлівна, головний спеціаліст служби у справах дітей Золочівської РДА – Іванчишин Тетяна Михайлівна.
Були розглянуті такі питання: основи законодавства України у сфері працевлаштування за кордоном; наслідки зовнішньої нелегальної трудової міграції; переваги легального працевлаштування за кордоном; правовий захист громадян за кордоном (організації та установи, які здійснюють підтримку громадян України за кордоном).
Обговорення нагального питання було жвавим, учасники задавали питання організаторам семінару.
Присутні переглянули відеоролик – «Життя на продаж», отримали інформаційні та методичні матеріали, які допоможуть в протидії торгівлі людьми та в наданні дієвої допомоги постраждалим.

Золочівський районний центр зайнятості

Залишити відповідь