Секс із дружби: так чи ні?

Такий вид інтимної близькості стає дедалі популярнішим. Здавалося б, нешкідливі та приємні стосунки, набагато складніші та небезпечніші, ніж може здатися.

Без зобов’язань

Без будь-яких зобов’язань, з невеликими зусиллями та ресурсами для задоволення бажання… Такий секс все частіше практикують люди, які надто зайняті, емоційно вигорілі або ліниві, щоб створювати традиційні стосунки. Соціологи, які вивчають сексуальне життя українців, вважають, що це явище здебільшого торкається освічених та незалежних самотніх мешканців великих міст віком до 30 років. Вони вважають за краще купити кошти для потенції в інтернет магазині https://viagra-shop.in.ua/ і віддатися сексу, не обтяженому серйозними намірами.

Ідеальна кандидатура

Ідеальним партнером для сексу без зобов’язань є близький друг чи подруга. Ставши друзями, жінка та чоловік уникають стресу, пов’язаного з новими стосунками. Їм не потрібно фліртувати чи ходити на побачення. І чоловіки, і жінки відзначають три головні переваги сексу без будь-яких зобов’язань зі своїм другом чи подругою:

Комфорт. Безумовно, другові можна довіритись, можна чітко розставити кордони і навіть скласти зручний графік інтимних зустрічей, якщо обидва зайняті роботою, кар’єрою чи навчанням.

Відсутність відповідальності за відносини, яку хочуть покладати друг на друга сучасні партнери.

Жодних обмежень. З другом чи подругою можна відверто поговорити на тему сексуальних фантазій чи можливих проблем із потенцією.

Можна легко закохатися

Психологи стверджують, що сексу без умов немає. Це міф, що сягає моральної революції 1960-х років, коли сексуальна свобода стала майже загальноприйнятою нормою. Багато людей досі вірять, що можна кохатися без емоційних наслідків. Наша фізіологія суперечить цьому. Під час оргазму в мозку вивільняється величезна кількість окситоцину – гормону, що сприяє зміцненню довіри, емпатії (співпереживання) та зв’язків у взаєминах. Тому, займаючись сексом із другом чи подругою, легко можна закохатися.

Стріла Купідона може вразити когось із партнерів, який несподівано змінить свої очікування. У гру вступлять емоції. Будь-яка нестача чуйності у взаєминах може призвести до проблеми – і те, що спочатку здавалося фантастичною утопією, згодом починає ускладнюватися.

Next Post

У Золочівському районі сталася ДТП (відео)

На Львівщині внаслідок автозіткнення травмовані дві людини – правоохоронці встановлюють обставини події. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на Поліцію Львівської області. “Дорожньо-транспортна пригода сталася 18 жовтня, близько 10.10, на автодорозі «Перемишляни-Плугів» поблизу села Поляни Золочівського району. Як попередньо встановили правоохоронці, відбулося зіткнення автомобілів «Kia Sorento», яким керував 24-річний […]
ДТП