Щирість – це та риса людських відносин, яка робить їх справжніми

Скажіть, хто з вас хоче, щоб до нього люди ставилися будь-як? Особисто я, стараюся до кожної людини відноситися з повагою і якоюсь не підробленою увагою. Я не кажу, що мені завжди це вдається, але успішність цього полягає в одному понятті – щирість. Так давайте сьогодні спробуємо по-роздумувати, протягом цієї короткої статті, що таке  та щирість, в чому  вона полягає? Щирість – так як  побачити її можна кругом себе кожного часу, так і не можливо не помітити ту ситуацію в котрій її немає. На мою думку, щирість – це  та ситуація в житті, коли ти відносишся до людини, яка біля тебе так – неначе ти не спілкуєшся з якоюсь іншою людиною, а з самим собою, приділяєш стільки уваги – скільки хотів би отримати сам. Щирість – це така річ, яку неможливо не відчути, але коли її немає – неможливо змиритися.

Нам, людям, щирості варто повчитися в наших друзів менших, звернімо нашу увагу на  таких прекрасних  створінь-птахів як лебеді та голуби. Під сяйвом їхньої вірності неможливо не помітити щирості, адже жоден із них ніколи не може зрадити своїй щирості до своєї другої половини, коли один із пари за яких не будь обставин помирає, інша половина пари щиро дотримує  вірність своїй половині.

Отже, щирість – це та риса людських відносин, яка робить їх справжніми і дарує в них тепло, яке повинно бути в кожного.

Роман Гайдар

Залишити відповідь

Next Post

Золочівський футборльний клуб "Сокіл"

«Сокіл» — український любительський футбольний клуб із Золочева, який виступає у Прем’єр-лізі Львівської області. Заснований 1976 року. У 2000—2002 роках грав у другій лізі першості України, у сезоні 2002/03 — в першій лізі. Віце-чемпіон Львівщини 2000, володар Кубка Львівської області 2000 року. Склад команди на сезон 2012: Гравець Рік народження […]