Щодо забезпечення державної безпеки

sbuАналіз наявної інформації свідчить про збільшення проявів терористичного та антиконституційного характеру у порівнянні з минулими роками, що спричинене загостренням політичної ситуації в державі та проведенням антитерористичної операції в південно-східних областях України. У зв’язку з цим, правоохоронні органи працюють у посиленому режимі роботи.
Бродівське МРВ УСБУ у Львівській області спільно з органами МВС вживають заходів щодо забезпечення безпеки напередодні та під час травневих свят 1-9 травня 2015 року. Відтак, з метою уникнення можливих провокацій, співробітниками СБУ, МВС спільно із місцевими громадськими організаціями відбуватимуться цілодобові патрулювання об’єктів можливої терористичної та диверсійної уразливості, місць проведення урочистих та масових заходів у вищевказані дні.
Сьогодні, завданням громадськості є посилення заходів безпеки. Мешканцям слід бути пильними та у разі виявлення підозрілих осіб, транспортних засобів, залишених без нагляду предметів (сумок, валіз, пакетів, тощо) повідомляти правоохоронні органи. У випадку виявлення ознак підготовки вчинення злочинів терористичного характеру, просимо невідкладно повідомляти за наступними номерами телефонів:
– Бродівське МРВ УСБУ у Львівській області: черговий тел. (266) 4-21-71;
– оперативний черговий Управління СБУ у Львівській обл.: (0322) 261-61-43;
– райвідділ міліції: тел. 102.

Начальник Бродівського МРВ УСБУ у Львівській області Метельський С.В.


Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві по вулиці Січових стрільців сталася ДТП (відео)

28 квітня 2015 року, о 8.30 год., у місті Золочеві по вулиці Січових стрільців сталася дорожньо-транспортна пригода. Внаслідок автопригоди зіткнулися легковик та мотоцикл. На щастя обійшлося без травм, лише автомобіль та мотоцикл зазнали технічних пошкоджень. Про це “Золочів.нет” повідомив працівник ДАІ Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області Андрій […]