Щодо забезпечення державної безпеки

sbuАналіз наявної інформації свідчить про збільшення проявів терористичного та антиконституційного характеру у порівнянні з минулими роками, що спричинене загостренням політичної ситуації в державі та проведенням антитерористичної операції в південно-східних областях України. У зв’язку з цим, правоохоронні органи працюють у посиленому режимі роботи.
Бродівське МРВ УСБУ у Львівській області спільно з органами МВС вживають заходів щодо забезпечення безпеки напередодні та під час травневих свят 1-9 травня 2015 року. Відтак, з метою уникнення можливих провокацій, співробітниками СБУ, МВС спільно із місцевими громадськими організаціями відбуватимуться цілодобові патрулювання об’єктів можливої терористичної та диверсійної уразливості, місць проведення урочистих та масових заходів у вищевказані дні.
Сьогодні, завданням громадськості є посилення заходів безпеки. Мешканцям слід бути пильними та у разі виявлення підозрілих осіб, транспортних засобів, залишених без нагляду предметів (сумок, валіз, пакетів, тощо) повідомляти правоохоронні органи. У випадку виявлення ознак підготовки вчинення злочинів терористичного характеру, просимо невідкладно повідомляти за наступними номерами телефонів:
– Бродівське МРВ УСБУ у Львівській області: черговий тел. (266) 4-21-71;
– оперативний черговий Управління СБУ у Львівській обл.: (0322) 261-61-43;
– райвідділ міліції: тел. 102.

Начальник Бродівського МРВ УСБУ у Львівській області Метельський С.В.