Щодо ускладнення обстановки на автошляхах

Внаслідок складних погодних умов 15.12.12 року (снігові перемети через сильний вітер) відбулось ускладнення та припинення автомобільного сполучення в чотирьох районах області (Бродівському, Радехівському, Золочівському, Буському районах). Повідомляє головне територіальне управління МНС України у Львівській області.

Зокрема, у Золочівському районі:

О 15.19 год. біля с. Єлиховичі на автодорозі Золочів – Броди через сніговий перемет був ускладнений рух автотранспорту де опинились 20 автомобілів. О 15.30 год. проїзд автотранспорту забезпечено. На місці події працювали Золочівський райавтодор  та ОГ СЦЗ Золочівського району.

О 18.13 год. біля с. Ворняки в сніговому переметі опинилось 16 легкових автомобілів. В результаті вжитих заходів о 21.00 год. автомобілі вивільнено із снігового затору. На місці події працювали Золочівський райавтодор, АЦ ДПРЧ-13 м. Золочів (4 чол.), ОГ СЦЗ Золочівського району.

У Бродівському районі:

О 12.29 год. на автодорозі Золочів – Броди біля с. Підгірці Бродівського району в сніговому  переметі  опинилась 3 од. техніки (маршрутний автобус у якому перебувало  15 чоловік, легковий та великотоннажний автомобілі). О 12.58 год. автомобілі вивільнено із снігового замету.

О 14.09 год. на автодорозі біля с. Черниця Бродівського району в сніговому  переметі  опинилось 60 од. техніки (легковий автотранспорт). В результаті вжитих заходів о 16.43 год. рух відновлено. На місці події працювали Бродівська ДЕД та ОГ  СЦЗ Бродівського району.

О 17.45 год. на автодорозі біля сел. Підкамінь Бродівського району в сніговому  переметі опинилось 20 од. техніки з них 2 (два) рейсові автобуси. В результаті вжитих заходів о 18.25 год. автотранспорт вивільнено із снігового затору.

О 19.00 год. на автодорозі Київ – Чоп на ділянці н.п. Йосипівка Буського району та н.п. Суходоли Бродівського району через сніговий перемет автомобільний затор в обидва напрямки рух у якому опинилось близько 100 автомобілів. Для негайного вжиття заходів по ліквідації дорожнього затору та для надання допомоги людям які опинились в сніговому переметі задіяно всього  43 одиниці техніки та 98 чоловік. На час проведення першочергових невідкладних із снігового замету було вивільнено 44 одиниці автотранспорту, з них 4 автобуси з пасажирами.

О  21.47  год. на х. Ревегів Гай с. Пеняки Бродівського району для надання допомоги породіллі  виїжджала. 

О 23.07 год. на авторозі Броди-Тернопіль біля м. Бродів в сніговому переметі опинилось легковий та великотоннажний автомобіль. В результаті вжитих заходів о 23.35 год. автомобілі вивільнено із снігового затору.

О 00.11 год. біля с. Черниця Бродівського району в сніговому переметі опинилось 6 автомобілів. Пожежно-рятувальним відділенням на АЦ ДПРП-39 сел. Підкамінь (2 чол.) людей в кількості 7 чол. вивільнено із снігового замету та доставлено в ДПРП-39 м. Підкамінь. 

О  02.45 год. біля с. Пониковиця Бродівського району в сніговому переметі опинились 2 автомобіля. В результаті вжитих заходів о 04.20 год. автомобілі вивільнено із снігового затору. На місці події працювало пожежно-рятувальне відділення на АЦ ДПРП-40 с. Заболотці (2 чол.)

О 03.10 год. біля сел. Підкамінь Бродівського району в сніговому переметі опинились 3 легкових автомобілі. Пожежно-рятувальним відділенням на АЦ ДПРП-39 сел. Підкамінь (2 чол.) людей в кількості 6 чол. вивільнено із снігового замету та доставлено в ДПРП-39  м. Підкамінь.

Радехівський район:

О 18.03 год. біля сел. Лопатин на автодорозі Буськ – Берестечко в сніговому переметі опинився рейсовий автобус з 10 пасажирами. Пожежно-рятувальним відділенням на АЦ ДПРП-51 сел. Лопатин (2 чол.) о 18.20 год. автобус витягнуто із замету.

Сокальський район:

О 15.28 год. на автодорозі біля с. Переспа в сніговому переметі опинилось 4 вантажних автомобіля та 6 легкових автомобілів. Пожежно-рятувальним відділенням на АЦ ДПРЧ-22 м. Сокаль (4 чол.) о 16.30 год. техніку вивільнено із снігового замету.

Буський район:

О 19.54 год. на трасі Київ-Чоп між н.п. Йосипівка та сел. Олесько утворився затор із рейсового автобуса з 20 чоловік, автобуса з 20 дітьми та  20 автомобілів. О 10.00 год. проїзд автотранспорту забезпечено.

Читайте також:

Через сильні снігопади на околицях Золочева виникли затори

Прогноз погоди у Золочеві

Залишити відповідь

Next Post

Щодо ліквідації затору на трасі Київ-Чоп (відео)

Впродовж дня рятувальниками Головного територіального управління МНС України у Львівській області продовжувались роботи по ліквідації затору на відрізку траси Київ-Чоп. Основним завданням рятувальників було дістатись до осіб які потребували екстреної допомоги та знаходились в епіцентрі замету. Для них рятувальники доправляли продукти харчування та гарячий чай. Повідомляє головне територіальне управління МНС […]