Щодо розвитку української мови та культури на Львівщині

Депутати Львівської  обласної ради погодили пропозиції до Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010-2014 роки.

Відбулося спільне засідання комісій з питань освіти і науки (Ю. Підлісний), з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації (О. Шейка) та за участю представників комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму (Т. Скиба). В роботі спільного засідання взяли участь начальник юридичного відділу обласної ради Марія Кедик та начальник головного управління з питань освіти і науки ЛОДА Михайло Брегін.
Депутати повторно розглянути пропозиції до основних заходів Програми Юрія Підлісного, Ірини Фаріон та Ореста Шейки, погодили спільний проект пропозицій щодо вдосконалення Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 роки та скерували його в обласну адміністрацію.

Відповідно до рішення сесії №122 від 17 травня 2011 року обласна адміністрація повинна, врахувавши спільні пропозиції трьох комісій, доопрацювати перелік Основних заходів Програми або напрацювати нову редакцію Програми та винести до 01.08.2011 р. на розгляд сесії Львівської обласної ради.

За матеріалами: oblrada.lviv.ua

Залишити відповідь

Next Post

Львівська обласна рада виділила мільйон для репресованих

Львівська обласна рада виділила 1 мільйон гривень на виплату матеріальної допомоги жертвам політичних репресій та реабілітованим за статтею 3 Закону України “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні”. Депутати вирішили, що одноразову виплату із цих коштів отримають ті особи, яким цього року виповнюється 80 років, і старші. Допомога надаватиметься на […]