Щодо подання звітності про використання РРО

podatkovaЗолочівська ОДПІ нагадує, що з 01.01.2013 року для суб’єктів господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій змінено порядок подання звітності, а саме замість використання паперових носіїв (форма ЗВР-1) контрольно-звітна інформація про використання РРО подаватиметься в електронній формі за технологією Національного банку України до Системи зберігання та збору даних РРО Міндоходів (далі-система).
В період підключення до Системи суб’єкт господарювання подає звіт за формою ЗВР-1 до 15 числа наступного за звітним. Після підключення до Системи, тобто за період, наступний після місяця, у якому проведено персоналізацію, припиняється подання паперової звітності і контрольно-звітна інформація передається лише у електронному вигляді до Системи зберігання і збору даних РРО.
За місяць, у якому проведено підключення до Системи (персоналізацію), суб`єкт господарювання у термін до 15 числа наступного місяця, подає звіт ЗВР-1 з зазначенням обсягів розрахункових операцій за період звітного місяця до дня проведення персоналізації і відповідно початку електроного звітування.
В подальшому суб’єкти господарювання звітність за формою ЗВР не подають!
В разі допущення помилок при поданні звітності, суб’єкту господарювання потрібно самостійно виправити помилки та письмово повідомити відповідний орган Міндоходів.
Додаткову інформацію можна отримати в Центрі обслуговування платників податків Золочівської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області або за телефоноами 7-10-34, 4-52-70.

Інформаційно-комунікаційний сектор

Залишити відповідь

Next Post

Отруїлась грибами вся сім’я

Через сумнівні гриби ціла родина потрапила до реанімації. Із ознаками отруєння госпіталізували 7-ро людей, троє з них – діти. 12-річна Тетянка вже почувається значно краще. Дівчинку та двох її молодших сестричок щойно із реанімації перевели до педіатрії. Потрапили до лікарні діти з ознаками отруєння. Причиною недуги стали гриби. Не під […]