СБУ затримала у Києві ділків, які «продавали» українські паспорти громадянам рф

СБУ

Головне управління внутрішньої безпеки СБУ нейтралізувало у Києві зловмисників, які налагодили схему фейкового набуття громадянства України. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на СБУ.

“Ділки представлялись співробітниками СБУ і пропонували іноземцям своє «сприяння» в отриманні українського паспорта. Для цього обіцяли своїм клієнтам використати начебто власні «зв’язки» у правоохоронних органах. Вартість «послуги» становила 10 тис. дол. Саме за таку суму учасники банди «гарантували» оформлення українського громадянства для росіянки, яка має посвідку тимчасового проживання на території нашої держави. Для «переконливості» зловмисники пред’явили громадянці рф фейкове «службове посвідчення». Співробітники СБУ затримали ділків під час передачі першої частини грошей за «паспорт». За даними слідства, фігурантами виявились двоє мешканців столиці, один з яких притягувався до кримінальної відповідальності за напад на поліцейського. Триває розслідування для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення винних до відповідальності. Слідчо-оперативні дії проводили співробітники СБУ спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Київської міської прокуратури”, – інформує СБУ.

Next Post

Вітання для Романа Цвігуна

ГО “Золочів.нет” вітає Романа Цвігуна з Днем народження. Бажаємо Тобі міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Тебе підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Тебе життєвою мудрістю, енергією, натхненням. З днем […]
Вітання