СБУ затримала російського інформатора, який розвідував дані для ракетних ударів і диверсій на кордоні (відео)

СБУ затримала російського інформатора, який розвідував дані для ракетних ударів і диверсій на кордоні. Про це інформує СБУ.

“У ході багатоетапної спецоперації Служба безпеки затримала чергового ворожого агента, який збирав розвіддані щодо позицій ЗСУ та геолокацій критичної інфраструктури у Чернігівській області. Одержану інформацію він передавав своєму спільнику на Близькому Сході. Той був затриманий нещодавно контррозвідкою СБУ у Чернівецькій області, куди прибув для підготовки серії вибухів на об’єктах Укрзалізниці. Обидва чоловіки входили до складу агентурної мережі спецслужб рф, яка була створена для підривної діяльності на заході України. Після затримання свого «зв’язкового» інформатор отримав нове завдання – розвідувати розташування українських військ і стратегічних об’єктів поблизу кордону з рф. Ці дані ворог планував використати для ракетних ударів і підготовки диверсій на території деокупованих районів. Наразі затриманому інформатору повідомлено про підозру”, – йдеться у повідомленні СБУ.

Next Post

Не буде газу (перелік населених пунктів)

УВАГА!!! До відома споживачів природного газу! Буське відділення АТ “Львівгаз” повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводі високого тиску до м. Золочів буде припинено подачу газу всім категоріям споживачів з ГРС ЗОЛОЧІВ в наступні терміни: ГРС Золочів 05.07.2022 р. з 09 до 17 год. 06.07.2022 р. (м. […]